Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudrem

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 554 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Al. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 200/m2
  Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 42 - 50 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 5 ofert
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • 29 Listopada Residence(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, al. 29 listopada (4.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500/m2
  29 Listopada Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 41
  Powierzchnia: 47 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 12 ofert
  BAL-BUD Investment
 • Przestrzenie Banacha(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Banacha (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Przestrzenie Banacha
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 81
  Powierzchnia: 35 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 38 ofert
  Grupa BUMA

Opis Inwestycji

Budynek D Krowodrza/os. SzlacheckiePiękne widoki, świeże powietrze i dużo zieleni – to atuty prężnie rozwijającego się, młodego krakowskiego osiedla – Górki Narodowej. Właśnie to miejsce w naszym mieście, wybierają najczęściej do życia młode rodziny. Mieszkańcy Górki Narodowej mogą czuć się uprzywilejowani, ponieważ tą część Krakowa uważa się za najczystszą pod względem powietrza. Po pierwsze – domy i bloki znajdują się na czystym wzniesieniu, a to gwarantuje również ciekawe widoki (przy pięknej pogodzie widać stąd nawet góry!). Po drugie – choć przecinająca Górkę arteria, jaką jest al. 29 Listopada jest ruchliwa, daleko jej do spalinowej „wydajności” znajdujących się w centrum Krakowa alej Trzech Wieszczów. W dodatku wzdłuż ulicy stoi wiele drzew chłonących spaliny. Po trzecie – czystość powietrza gwarantuje mała ilość zakładów przemysłowych. Mieszkania na Górce powstawały i powstają na dawnych terenach rolniczych i łąkach – a więc terenach ekologicznie czystych. Górka Narodowa to pomimo rozbudowy miasta, wciąż najmłodsze osiedle Krakowa. Położona jest na niewielkim wzniesieniu (stąd jej nazwa) po obu stronach Al. 29 Listopada w kierunku na Warszawę, za którym rozciąga się wieś Węgrzce. Choć patrząc na mapę wydaje się, że Górka znajduje się na obrzeżach Krakowa, tak naprawdę do centrum stąd w linii prostej jest zaledwie pięć kilometrów.Dostępne metraże:- 2 pokojowe 41 m2

Inwestycja Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Felińskiego (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budrem przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górka Narodowa Wschód.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Parafii Chrystusa Króla im. św. Jana Pawła II w odległości 140 m, Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekolog w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Lewiatan, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prądnik Czerwony os. Szlacheckie-budynek D w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie