Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budrem Kraków
Kraków, Prądnik Biały, ul. Abp Felińskiego
Kraków, Prądnik Biały, ul. Abp Felińskiego
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 2349 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4
Kraków, Prądnik Biały, ul. Abp Felińskiego
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | informacja u dewelopera |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | informacja u dewelopera |
Opis inwestycji
Teren zabudowy ul. Abp. Felińskiego to Prądnik Czerwony z czystym powietrzem, dużą ilością zieleni w otoczeniu niskiej trzypiętrowej zabudowy.
Budynek pod względem lokalizacji jest usytuowany bardzo urokliwie, bo na wyeksponowanym wzgórku, 5 km od Rynku Głównego.
Na parterach zlokalizowane są lokale użytkowe, w których będzie się znajdować niezbędne zaplecze w postaci sklepów, z których będą mogli korzystać mieszkańcy.
Na każdej kondygnacji zlokalizowano po 8 lokali mieszkalnych 1, 2 i 3 pokojowych.
Projektantem budynków jest jeden z najlepszych Architektów Zbigniew Kowalczyk, który projektuje ładne budynki i funkcjonalne mieszkania.
Przy zakupie mieszkania istnieje możliwość uzyskania dopłaty do kredytu w programie „ Rodzina na swoim”.
Inwestycja Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Abp Felińskiego (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Budrem Kraków.
Inwestycja Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 deweloper przewidział:
- miejsca postojowe naziemne
Lokalizacja inwestycji
Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4?
Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Gotyk 01.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 300 m, Przedszkole Samorządowe nr 31 im. Janusza Korczaka w odległości 300 m.
Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CM Femmemedica w odległości 100 m.
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Lewiatan.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Abp Felińskiego - Budynek 4 w odległości 100 m znajduje się boisko / kort.
Polecane Lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce (124 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Bieżanów (301 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Bieżanów-Prokocim (672 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Bronowice (234 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Czyżyny (571 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Dębniki (321 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Grzegórzki (471 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Krowodrza (249 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Łagiewniki-Borek Fałęcki (15 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Mistrzejowice (137 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Nowa Huta (128 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Podgórze (1371 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Podgórze Duchackie (374 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Prądnik Czerwony (1096 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto (215 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Swoszowice (9 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Wzgórza Krzesławickie (283 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Zwierzyniec (103 oferty)
Inwestycje w pobliżu na Prądniku Białym
- Osiedle Meiera (258 ofert)
- Przystanek Prądnik (116 ofert)
- Osiedle Ozon etap VII (180 ofert)
- Strzelców 28 (40 ofert)
- Nordic Górka Narodowa (12 ofert)
- Osiedle Górka Narodowa etap 5 (18 ofert)
- Osiedle Ozon etap VIII (99 ofert)
- Kuźnicy Kołłątajowskiej 42 (28 ofert)
- Osiedle Górka Narodowa (2 oferty)
- Osiedle Bociana 5 (201 ofert)
- 29L (40 ofert)
- 29L - Apartamenty inwestycyjne (114 ofert)





