HUB Hoffmanowej

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudopol Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji HUB Hoffmanowej dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2.7
1
39,97 m²
1
4.14
1
27,3 m²
1
239 844 zł7 900 zł/m²
5.10
2
46,57 m²
1
367 302 zł7 800 zł/m²
4.4
3
71,01 m²
1
5.4
3
67,15 m²
1
535 626 zł7 800 zł/m²
2.12
3
59,64 m²
1
5.8
3
75,01 m²
1
592 268 zł7 600 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Rozpoczęliśmy nową inwestycję !!!„Twoje Dobre Miejsce”- Łagiewnikiul. Zakopiańska/HoffmanowejDlaczego u nas ???1. Lokalizacja – w pobliżu tereny zielone Park Solway, Park Borek Fałęcki, dogodny wyjazd do autostrady A4, w pobliżu centrum handlowe Zakopianka oraz Galeria Bonarka2. Kameralny budynek – niska zabudowa o wysokości 4 pięter, w budynku tylko 35 i 36 mieszkań.3. Miejsca postojowe, - budynek wyposażony w garaż podziemny, ilość miejsc postojowych - 47.4. Komunikacja publiczna – w pobliżu przystanek tramwajowy MPK- 16 minut do Rynku Głównego, obok przystanek kolei aglomeracyjnej -10 minut Dworzec Kraków Główny PKP5. Firma – Budopol spółka z O.O. ponad 73 lata tradycji, kilkanaście inwestycji deweloperskich zrealizowanych i oddanych w terminie.6. Ceny – Cena niskie, rozpoczynamy od 7500 zł/m2, możliwe upusty dla pierwszych klientów, możliwy indywidualny system wpłat. Pomagamy w kredytowaniu. Cena gwarantowana.7. Bezpieczeństwo – Posiadamy Rachunek Powierniczy Zamknięty. Środki Nabywców „leżą” na ich indywidualnym rachunku do czasu odbioru mieszkania i przeniesienia jego własności na Nabywcę. Wygodny dla Nabywcy system wpłat 20/80.8. Odbiór – Termin odbioru budynku i przekazanie lokali Nabywcom to wrzesień 2019 r.ZAPRASZAMY!!!

Inwestycja HUB Hoffmanowej znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Klementyny Hoffmanowej (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budopol Sp. z o.o..

Inwestycja HUB Hoffmanowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 71 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji HUB Hoffmanowej pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 27 do 75 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 40 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 60 do 75 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budopol Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 71 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 27 do 75 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji HUB Hoffmanowej znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji HUB Hoffmanowej

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji HUB Hoffmanowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji HUB Hoffmanowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (nieczynny).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji HUB Hoffmanowej znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w odległości 400 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna w odległości 400 m, Liceum Ogólnokształcące Specjalne w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji HUB Hoffmanowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 390 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji HUB Hoffmanowej w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.11.2018

Data aktualizacji: 12.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie