Osiedle Zacisze

Oferta archiwalna

Swarzędz, Ul. Kórnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 324 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Zacisze

3 zdjęcia

Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w zaciszu terenów zielonych budujemy piękne osiedle budynków wielorodzinnych. Miejsce to umożliwia bliski dostęp do centrów handlowych, sklepów, szkół, przedszkoli, basenu "Wodny Raj" oraz daje możliwość łatwego dojazdu do m. Poznania jak i bliski dostęp do tras wylotowych w kierunku Warszawy / trasa A2 / Gdańska / droga nr 1 /.

Obecnie realizujemy budowę ostatnich dwóch etapów inwestycji - budynek wielorodzinny nr 5/6 oraz 7 i 8. W każdym z budynków znajdować się będą lokale mieszkalne, lokal usługowy oraz samodzielne garaże jedno i dwustanowiskowe. Istnieje również możliwość dokupienia komórki lokatorskiej. Przy budynkach utworzone zostaną ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz plac zabaw.

Inwestycja Osiedle Zacisze znajduje się w Swarzędzu (1.8 km od Poznania), została zrealizowana przez Budnex.

Inwestycja Osiedle Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zacisze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budnex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Swarzędz to miasto usytuowane we wschodniej części powiatu poznańskiego, w odległości ok. 10 km od centrum Poznania. Miasto położone jest nad Jeziorem Swarzędzkim i zajmuje powierzchnię 9 km2, na której zamieszkuje ponad 31 tys. osób. Zróżnicowaną zabudowę mieszkaniową tworzą: domy jednorodzinne, kamienice, domy szeregowe oraz niskie bloki. Na terenie miasta zlokalizowane są zakłady tapicerskie i stolarskie, a także większe przedsiębiorstwa min. Volkswagen, British Petroleum, Ever Power Systems czy Poz-Bruk. W południowej części Swarzędza znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna, a rozległe powierzchnie handlowe mieszczą się w centrach: Agrobex i ETC. Mieszkańcy wypoczywają nad miejscowym jeziorem bądź w parku przed pałacem przy ul. Poznańskiej. W mieście znajdują się także: Skansen Pszczelarstwa, Kino Hollywood i Stadion Miejski Unia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zacisze?

Atutem lokalizacji Swarzędza jest zaledwie dziesięciokilometrowa odległość od centrum Poznania oraz dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski autobusami poznańskiej komunikacji miejskiej (linia nr 55), autobusami PKS lub pociągami, które kursują na trasie kolejowej Poznań – Września. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 92, która łączy Rzepin z Poznaniem, Warszawą i Kałuszynem. W obrębie Swarzędza kursują autobusy komunikacji miejskiej, które obsługują 15 linii dziennych i jedną linię nocną.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Swarzędz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Zacisze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zacisze znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Jarzębinka w odległości 100 m, Przedszkole Publiczne "Tęczowy Port" w odległości 440 m, Przedszkole nr 3,, Pod Kasztanami" w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zacisze w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 06.12.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Swarzędzu

Oferty w Swarzędzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: