Apartamenty Zdrojowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budnex

Zielona Góra, ul. Zdrojowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Zdrojowa

3 zdjęcia

Apartamenty Zdrojowa
Apartamenty Zdrojowa
Apartamenty Zdrojowa

Najbliższe inwestycje

  • Anny Jagiellonki Etap B
    od: 4 950 zł/m2

    Budnex

Opis Inwestycji

Apartamenty Zdrojowa logo

Rozpoczęliśmy budowę dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych przy ul. Zdrojowej. Budowa obejmuje dwa wyjątkowe, 3-piętrowe budynki, wyposażone w cichobieżne windy. Ten unikatowy projekt stworzyła nowoczesna firma architektoniczna z Poznania, co gwarantuje nowatorskie rozwiązania oraz doskonałą funkcjonalność.

Klient będzie miał możliwość dokupienia osobnych garaży, komórek lokatorskich (do komórek lokatorskich oraz garaży będzie dostęp poprzez zjazd windy).

Inwestycja usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Bliskość CRS jest dodatkowym atutem.

Firma Budnex znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań, dlatego na tej inwestycji stworzyliśmy lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.

Inwestycja Apartamenty Zdrojowa znajduje się w Zielonej Górze, ul. Zdrojowa (2.3 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Apartamenty Zdrojowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zdrojowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zdrojowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Zdrojowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Zdrojowe.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zdrojowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole TupTup w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zdrojowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdrojowa Clinic - Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii w odległości 220 m, Centrum Medycyny Sportowej OLIMP w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zdrojowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Grono, w odległości 170 m znajduje się Sajmon, w odległości 330 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zdrojowa w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: