Zielony Imielin

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budlex Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 554 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Zielony Imielin

Zielony Imielin

Inwestycja z lokalami użytkowymi Zielony Imielin znajduje się na Starym Imielinie, ul. Roentgena (9,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o.. Inwestycja Zielony Imielin została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni 234 m2. Budynek posiada do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Roentgena (9,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Zielony Imielin
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Lokali użytkowych: 1
 • Powierzchnia: 234 m2
Budlex Sp. z o.o.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Roentgena (209 m dalej)

Inwestycja Roentgena znajduje się na Starym Imielinie, ul. Roentgena (9,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yuniversal Development. Inwestycja Roentgena jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 64 lokale mieszkalne o powierzchniach od 36 do 106 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Roentgena (9,4 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 8 200 zł/m2

Inwestycja polecana

Roentgena
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 51
 • Powierzchnia: 36 - 106 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Yuniversal Development
Mieszkania spełniające kryteria

Zięby III (704 m dalej)

Inwestycja Zięby III znajduje się na Starym Imielinie, ul. Zięby 40A (8,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Arche Sp. z o.o.. Inwestycja Zięby III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 110 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 48 do 143 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Zięby 40A (8,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Zięby III
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 79
 • Powierzchnia: 48 - 143 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Arche Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Poloneza (1,3 km dalej)

Inwestycja Poloneza znajduje się na Osiedlu Wyczółki, ul. Poloneza (9,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Arche Sp. z o.o.. Inwestycja Poloneza jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 27 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Poloneza (9,2 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Poloneza
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 175
 • Powierzchnia: 27 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Arche Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria
Zielony Imielin

Inwestycja Zielony Imielin to nowy obiekt na warszawskim Ursynowie, stworzony przez czołowego dewelopera regionu kujawsko-pomorskiego - spółkę Budlex S.A.

Budynek o podwyższonym standardzie zlokalizowany został przy ulicach Roentgena i Pustułeczki, doskonale wpisując się w miejski ciąg komunikacji publicznej. Atrakcyjnym rozwiązaniem będzie połączenie budynku mieszkalnego z częścią usługowo-handlową, zlokalizowaną na poziomie parteru.

Inwestycja Zielony Imielin znajduje się na Starym Imielinie, ul. Roentgena (9,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Imielin została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zielony Imielin pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Imielin

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra. W odległości 50 metrów od inwestycji Zielony Imielin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: URSYNÓW ZACH. 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Imielin znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Sportów Japońskich BUDOJO w odległości 250 m, Przedszkole Artystyczny Kącik Montessori Ursynów w odległości 400 m, Alternatywa Żłobka "Troskliwe Misie" w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Klinika Stomatologiczna, Artedentyka, Anita Ruczko, w odległości 200 m Centrum pomocy psychologiczno - pedagogicznej "PROMYK", w odległości 350 m Pracownia Badań Bakteriologicznych NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Vera Pelle Italian Shoes w odległości 100 m, Paczkomat WAW422 w odległości 200 m, Lodziarnia Palermo w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Body Clinique w odległości 150 m, Imieliński Park Krajobrazowy Jeziorko Imielińskie) w odległości 350 m, Calypso Warszawa Ursynów w odległości 500 m.

Data publikacji: 25 lutego 2016 11:43

Data aktualizacji: 01 października 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z Budlex Sp. z o.o.

Budlex promuje artystów

Budlex promuje artystów

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Budlex Sp. z o.o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Zielony Imielin

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie