Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Artystyczne Osiedle - etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Targowa, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Toruń, ul. Targowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 927 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Artystyczne Osiedle - etap IIArtystyczne Osiedle - etap II

4 zdjęcia

Artystyczne Osiedle - etap II
Artystyczne Osiedle - etap II
Artystyczne Osiedle - etap II
Artystyczne Osiedle - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 323 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Artystyczne przy ul. Targowej w Toruniu - to nowy projekt mieszkaniowy, który ma inspirować, wyzwalać kreatywność, pomagać w rozwijaniu pasji, podążaniu za codziennymi natchnieniami. Miejsce do mieszkania pełne pozytywnej energii, świetnie skomunikowane z każdą dzielnicą Torunia, położone jest o krok od tętniącej życiem starówki.

Wyróżnikiem osiedla będą geometryczne formy przestrzenne, które pojawią się na elewacji budynków.

Opracowana kompozycja delikatnie podświetlana ledowym światłem i przełamująca biel elewacji znajdzie też swoje zastosowanie w wystroju holi i klatek schodowych, w których nie zabraknie subtelnej muzyki podkreślającej charakter miejsca.

Projekt przy ul. Targowej zakłada realizację 4 budynków. Powstanie w nich łącznie ponad 300 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 do 112 m2. Każde z nich posiadać będzie duży balkon lub taras. W siedmiopiętrowych budynkach pojawią się również podziemne miejsca parkingowe oraz windy.

Planowane zakończenie I etapu budowy to połowa 2020 r., II etapu sierpień 2021 r.

Inwestycja Artystyczne Osiedle - etap II znajduje się w Toruniu, ul. Targowa (2.5 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja Artystyczne Osiedle - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 323 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 662 metrów od inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Wschodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w odległości 45 m, Szkoła Podstawowa Dla Dzieci Z Autyzmem Prometheus w odległości 57 m, szkoła w odległości 63 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NFZ w odległości 84 m, VerevkaDental w odległości 167 m, Jopa clinic w odległości 357 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 78 m znajduje się Żabka, w odległości 103 m znajduje się Prosziaczek, w odległości 131 m znajduje się Staropolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Artystyczne Osiedle - etap II w odległości 117 m znajduje się boisko / kort, w odległości 129 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.01.2019
Data aktualizacji: 24.05.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023