Rezydencja Góra Kalwaria

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bud-Extra Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
D.3
1
34,13 m²
Parter
D.8
1
34,13 m²
1
D.9
2
57,06 m²
1
D.10
2
56,67 m²
1
C.7
3
73,44 m²
1
C.9
3
73,44 m²
1
C.22
3
73,44 m²
4
D.2
3
73,4 m²
Parter
D.7
3
73,4 m²
1
D.12
3
73,4 m²
2

Opis Inwestycji

Rezydencja Góra Kalwaria to osiedle 7 eleganckich budynków cztero- i pięcio- kondygnacyjnych o wysokim standardzie.Każdy z budynków posiada nowoczesną w pełni przeszkloną windę zewnętrzną. Dzięki niej krótka podróż do swojego mieszkania stanie się bardziej atrakcyjna. Z windy wychodzimy na szeroką ładnie wykończoną klatkę ze schodami ażurowymi i małą ilością lokali na piętrach.Szacowany termin oddania do użytku pierwszego budynku to koniec 2016 roku. W elastycznej ofercie lokalowej znajdziecie państwo mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe, od 37m2 do 71m2 z dużymi i mniejszymi balkonami lub ogródkami.

Inwestycja Rezydencja Góra Kalwaria znajduje się w Górze Kalwarii, ul. Wyszyńskiego (14.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Bud-Extra Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Rezydencja Góra Kalwaria jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 34 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 34 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 57 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 73 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bud-Extra Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 34 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria

Działka, na której realizowana jest nasza inwestycja, to prawdziwa perła w Górze Kalwarii i jej okolicach. Bliskość skarpy wiślanej, z której rozprzestrzenia się widok na dolinę Wisły daje możliwość korzystania z niej zaraz po przekroczeniu progu osiedla. Ogromna przestrzeń terenów rekreacyjnych daje nieograniczone możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu, uprawiając takie formy rekreacji jak spacery, rowery, kajaki a zimą sanki czy narty biegowe. Zaledwie 200m od osiedla zlokalizowany jest market LIDL, tyle samo jest do przedszkola, natomiast najbliższa apteka czy gabinet lekarski znajdują się, zaledwie, w odległości 500m. Przystanek komunikacji MZA oraz PKS jest tuż przy bramie osiedla a do dworca PKP jest około 900m. Miejski ośrodek sportowy w skład, którego wychodzi nowoczesny basen, boisko Orlik, boiska do gry w siatkówkę plażową, skate-park oraz duży plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany jest nie całe 10 minut spacerem do naszego osiedla. Niewątpliwą zaletą naszego osiedla jest bliskość Warszawy, do której dotrzemy bez konieczności wjeżdżania do serca Góry Kalwarii. W naszym sąsiedztwie nie ma żadnych innych bloków czy zakładów przemysłowych dzięki czemu lokalizacja osiedla cechuje się spokojem i ciszą tak pożądanymi w dzisiejszym zabieganym świecie.

Góra Kalwaria to miasto województwa mazowieckiego, położone nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni liczącej prawie 14 km2 zamieszkuje ponad 11 tys. osób. Zabytkowy układ urbanistyczny miasta oparty jest na planie krzyża łacińskiego, a zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice oraz niskie bloki. Do obiektów zabytkowych należą budynki klasycystyczne: Ratusz oraz Remiza strażacka. W mieście zlokalizowanych jest kilka większych zakładów produkcyjnych oraz wiele małych firm zajmujących się handlem lub usługami. Na bazę turystyczną składają się m.in. hotele, restauracje, muzeum etnograficzne, kino i obiekty sportowe, jak Stadion Miejski czy Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

Komunikacja

Przez teren Góry Kalwarii przebiegają 2 drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz nr 79 (Warszawa – Bytom). Miasto leży w odległości 34 km od centrum stolicy, gdzie dojechać można za pomocą autobusów warszawskiej komunikacji miejskiej: linii strefowej i lokalnej. Z Góry Kalwarii do Warszawy kursują także pociągi Kolei Mazowieckich, zaś do innych miejscowości w powiecie można dojechać autobusami PKS, prywatnymi busami bądź pociągami.

W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WYSZYŃSKIEGO 02 (GÓRA KALWARIA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Góra Kalwaria znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Kraina Uśmiechu" w odległości 750m, Zespół Szkół Specjalnych w odległości 750m, Maestro. Szkoła Tańca i Baletu w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Przy Medicusie. Apteka, w odległości 750 m znajduje się Techdent. Gabinet stomatologiczny. Oksiński J., w odległości 750 m znajduje się Griniewicz Anatol. Gabinet akupunktury.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1300 m znajduje się Ośrodek Kultury Biblioteka Publiczna, w odległości 1550 m znajduje się Gminny Ośrodek Kultury, w odległości 1800 m znajduje się Kościół Parafialny NMP w Górze Kalwarii.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Miejski Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

Data publikacji: 29.10.2015

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie