Osiedle Królewskie

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBud-Dom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lisia Aleja(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 133/m2
  Lisia Aleja
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 49
  Powierzchnia: 88 - 90 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Kasbud Development Sp. z o.o.
 • Segmenty Marysieńki(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty

Opis Inwestycji

Osiedle Królewskie położone jest w spokojnej dzielnicy Marek, przy ul. Jagiełły. Od drogi głównej E67 (Warszawa-Radzymin-Białystok) dzieli je odległość ok. 500 m. W pobliżu znajdują się: sklep, apteka, szkoła, Urząd Miasta oraz Centrum Handlowe M1 (5 min. jazdy samochodem). Znajduje się tu 90 mieszkań i segmentów, o zróżnicowanej powierzchni od 64 do 156 m2, z garażami lub miejscami postojowymi, balkonami i ogródkami na parterze. Lokale są wykończone w standardzie deweloperskim.Budynki zaopatrzone są w instalacje wodociągowe, elektryczne, kanalizacyjne i gazowe z sieci miejskiej. W lokalach zamontowano kocioł gazowy oraz grzejniki.Osiedle położone jest w cichej okolicy, w niedalekiej odległości od Al. Piłsudkiego. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe z bardzo dobrym połączeniem do centrum Warszawy. Główne atuty położenia osiedla to połączenie spokojnej okolicy oraz dobra komunikacja z centrum Warszawy. Dodatkowo przystępna cena mieszkań czyni ofertę bardzo atrakcyjną dla Klientów.Termin oddania Osiedla – koniec 2012r.

Inwestycja Osiedle Królewskie znajduje się w Markach, ul. Jagiełły (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Bud-Dom Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Królewskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Królewskie pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bud-Dom Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 90 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Królewskie

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Królewskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Królewskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagiełły 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Królewskie znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 13 KAJTUŚ CZARODZIEJ w odległości 230 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 23 KAJTUŚ CZARODZIEJ w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyje Nr 1 "Pluszowy Miś" w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Królewskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kardio-Med w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Królewskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Królewskie w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie