wolaRE

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ostroroga, oferowane bezpośrednio przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Ostroroga 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

wolaRE

3 zdjęcia

wolaRE
wolaRE
wolaRE

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

WolaRE to nowoczesna inwestycja, która powstaje na warszawskiej Woli przy ulicy Ostroroga – zaledwie 4 km od Centrum. To idealne miejsce dla miłośników miejskiego stylu życia. W nowo-czesnym 6-piętrowym budynku powstanie 231 mieszkań, a na parterze znajdować się będzie 6 lokali usługowych.WolaRE wraz dwoma przylegającymi inwestycjami liczy prawie 700 mieszkańców! Ponadto liczna zabudowa wielorodzinna w rejonie ul. Obozowej czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym.Lokale posiadają witryny, mają bezpośredni dostęp od ulicy.W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz II linia metra, co zapewnia doskonałą komunikację niemal z każdą częścią Warszawy.

Inwestycja wolaRE znajduje się na Młynowie, ul. Ostroroga 23 (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja wolaRE została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji wolaRE nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 345 do 395 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym..
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji wolaRE?

Przyszli mieszkańcy inwestycji wolaRE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji wolaRE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtyka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji wolaRE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji wolaRE znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st. NR 3 IM.GRAŻYNA BACEWICZ w odległości 310 m, PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA w odległości 310 m, PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji wolaRE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Zawiszy w odległości 300 m, Przychodnia Lekarska SPZOZ Wola w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji wolaRE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Biedronka, w odległości 100 m znajduje się Grzybki, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji wolaRE w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Mrs.Sporty, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.07.2019
Data aktualizacji: 28.07.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: