wolaRE

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ostroroga, oferowane bezpośrednio przez

BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Ostroroga 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

wolaRE

3 zdjęcia

wolaRE
wolaRE
wolaRE

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 345 do 395 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

WolaRE to nowoczesna inwestycja, która powstaje na warszawskiej Woli przy ulicy Ostroroga – zaledwie 4 km od Centrum. To idealne miejsce dla miłośników miejskiego stylu życia. W nowo-czesnym 6-piętrowym budynku powstanie 231 mieszkań, a na parterze znajdować się będzie 6 lokali usługowych.WolaRE wraz dwoma przylegającymi inwestycjami liczy prawie 700 mieszkańców! Ponadto liczna zabudowa wielorodzinna w rejonie ul. Obozowej czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym.Lokale posiadają witryny, mają bezpośredni dostęp od ulicy.W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz II linia metra, co zapewnia doskonałą komunikację niemal z każdą częścią Warszawy.

Inwestycja wolaRE znajduje się na Młynowie, ul. Ostroroga 23 (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja wolaRE została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji wolaRE nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji wolaRE?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji wolaRE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 890 metrów od inwestycji wolaRE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młynów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji wolaRE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji wolaRE znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa EduArt im. Leonarda da Vinci w odległości 240 m, Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 imienia Grażyny Bacewicz w odległości 250 m, Niepubliczny Żłobek "Pisklęta" w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji wolaRE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Impladent w odległości 170 m, Centrum Medyczne Zawiszy w odległości 300 m, Agadent w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji wolaRE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Putka, w odległości 120 m znajduje się Sokołów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji wolaRE w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 290 m znajduje się Mrs.Sporty.

Data aktualizacji: 28.07.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: