wolaRE

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji wolaRE dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
86,74 m²
Parter
U4
74,56 m²
Parter
U6
151,49 m²
Parter

Opis Inwestycji

WolaRE to nowoczesna inwestycja, która powstaje na warszawskiej Woli przy ulicy Ostroroga – zaledwie 4 km od Centrum. To idealne miejsce dla miłośników miejskiego stylu życia. W nowo-czesnym 6-piętrowym budynku powstanie 231 mieszkań, a na parterze znajdować się będzie 6 lokali usługowych.WolaRE wraz dwoma przylegającymi inwestycjami liczy prawie 700 mieszkańców! Ponadto liczna zabudowa wielorodzinna w rejonie ul. Obozowej czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym.Lokale posiadają witryny, mają bezpośredni dostęp od ulicy.W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz II linia metra, co zapewnia doskonałą komunikację niemal z każdą częścią Warszawy.

Inwestycja wolaRE znajduje się na Młynowie, ul. Ostroroga 23 (3.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland sp. z o.o..

Inwestycja wolaRE jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji wolaRE pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 75 do 151 metrów kwadratowych.

Deweloper BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 345 do 395 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 75 do 151 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji wolaRE

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji wolaRE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Młynów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji wolaRE znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki w odległości 400m, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji w odległości 450m, Liceum "Bednarska" w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Falck Medycyna, w odległości 150 m znajduje się Unipro s.c., w odległości 150 m znajduje się Dental-pro Stomatologia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Drogeria Rossmann, w odległości 100 m znajduje się Tawerna Korsarz, w odległości 150 m znajduje się Kwiaciarnia "Badylek".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Eden Day Spa, w odległości 500 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 500 m znajduje się Teakwon-Do. Warszawski Klub .

Data publikacji: 05.07.2019

Data aktualizacji: 06.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie