Bulwary Książęce

Oferta archiwalna

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bulwary Książęce

2 zdjęcia

Bulwary Książęce

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Lokale usługowe na sprzedaż w prestiżowej i wielokrotnie nagradzanej inwestycji Bulwary Książęce na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu.

Pasaż handlowy z lokalami usługowymi znajduje się przy zrewitalizowanej ulicy Księcia Witolda i ulicy Pomorskiej, w otoczeniu nadodrzańskich bulwarów, tuż przy Starym Mieście.

Unikalny charakter i centralne położenie Bulwarów Książęcych powodują, że stają się jednym z najbardziej pożądanych adresów we Wrocławiu.

Inwestycja Bulwary Książęce znajduje się na Nadodrzu, ul. Księcia Witolda (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja Bulwary Książęce została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Bulwary Książęce nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bulwary Książęce?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bulwary Książęce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Bulwary Książęce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uniwersytet Wrocławski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bulwary Książęce znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Książęce znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Placówka Oświatowo-Szkoleniowa Instytutu Kosmetyczno-Medycznego labolatorium boodnowy JADWIGA w odległości 300 m, Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście w odległości 380 m, BLUE Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych we Wrocławiu w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bulwary Książęce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Książęce w odległości 490 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka.

Data publikacji: 18.08.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Nadodrzu

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: