Bulwary Książęce

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Przy Arsenale(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Przy Arsenale
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 16
  Powierzchnia: 36 - 90 m2
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Kamienice Księcia Witolda(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda 42, 44 (1.4 km od centrum Wrocławia)
  Kamienice Księcia Witolda
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 28 - 96 m2
  P.B.K. Castellum Sp. z o.o.
 • Dom na Kurkowej(0.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kurkowa 28-32 (1.6 km od centrum Wrocławia)
  Dom na Kurkowej
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 66 - 83 m2
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Lokale usługowe na sprzedaż w prestiżowej i wielokrotnie nagradzanej inwestycji Bulwary Książęce na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu.Pasaż handlowy z lokalami usługowymi znajduje się przy zrewitalizowanej ulicy Księcia Witolda i ulicy Pomorskiej, w otoczeniu nadodrzańskich bulwarów, tuż przy Starym Mieście.Unikalny charakter i centralne położenie Bulwarów Książęcych powodują, że stają się jednym z najbardziej pożądanych adresów we Wrocławiu.

Inwestycja Bulwary Książęce znajduje się na Nadodrzu, ul. Księcia Witolda (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland sp. z o.o..

Inwestycja Bulwary Książęce została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bulwary Książęce pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 73 do 1082 metrów kwadratowych w cenie od 8 624 zł za metr kwadratowy.

Deweloper BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 10 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Bulwary Książęce

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bulwary Książęce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Bulwary Książęce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uniwersytet Wrocławski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Książęce znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Placówka Oświatowo-Szkoleniowa Instytutu Kosmetyczno-Medycznego labolatorium boodnowy JADWIGA w odległości 300 m, Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście w odległości 380 m, BLUE Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych we Wrocławiu w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bulwary Książęce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bulwary Książęce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bulwary Książęce w odległości 490 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka.

Data publikacji: 18.08.2020

Data aktualizacji: 18.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie