Apartamenty Gajówka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zadziele, oferowane bezpośrednio przez

Bogucki Nieruchomości Budownictwo

krakowski, Gaj, ul. Zadziele 33B, C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 183 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty GajówkaApartamenty Gajówka

4 zdjęcia

Apartamenty Gajówka
Apartamenty Gajówka
Apartamenty Gajówka
Apartamenty Gajówka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc) : Dwa miejsca parkingowe w cenie

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się góry

Opis inwestycji

Apartamenty Gajówka. Nowa kameralna inwestycja w Gaju, miejscowości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa. Do obwodnicy Krakowa w Opatkowicach są tylko 4 km., do Ronda Matecznego 9 km.

Gaj jest dobrze skomunikowany z Krakowem. Do najbliższego przystanku MPK jest 100 m. W Gaju jest szkoła podstawowa, przedszkole. Do najbliższego marketu kilka minut spacerem. W sąsiednich Mogilanach są dwie przychodnie lekarskie.

Apartamenty Gajówka to cztery dwupoziomowe apartamenty. Każdy z apartamentów ma cztery pokoje (salon + 3 sypialnie), kuchnię oraz 2 łazienki.

Do budynku jest jedno wspólne wejście co pozwoliło na zagospodarowanie reszty działki na 4 kameralne ogródki dostępne z każdego lokalu. Powierzchnia ogródków od 75 m2 do 160 m2.

Dla każdego mieszkania przewidziano 2 miejsca parkingowe. Wejście do budynku i strefa ogrodowa oddzielone są od parkingów furtką i ogrodzeniem.

Apartamenty Gajówka to idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatną przestrzeń oraz otoczenie zieleni.

Budowa rozpoczęta

Mieszkania

M1 74,6 m2, ogród 75 m2 cena 410.000

M2 79 m2, ogród 80 m2 cena 434.000

M3 74,6 m2, ogród 100 m2 cena 415.000

M4 79 m2, ogród 160 m2 cena 445.000

Inwestycja Apartamenty Gajówka znajduje się w Gaju, ul. Zadziele 33B, C (2.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Bogucki Nieruchomości Budownictwo.

Inwestycja Apartamenty Gajówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Gajówka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bogucki Nieruchomości Budownictwo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Gajówka?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Gajówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 124 metrów od inwestycji Apartamenty Gajówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gaj Zgody.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Gajówka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gajówka znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła im. Jana Pawła II w odległości 651 m, szkoła w odległości 685 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Gajówka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 679 m znajduje się BP.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gajówka w odległości 759 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.08.2021
Data aktualizacji: 06.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: