Róża Wiatrów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBM Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 126 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Koszarova(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż giżycki, Giżycko, ul. Koszarowa 3 (0.9 km od centrum Giżycka)
  Koszarova
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 33 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Apartamenty Przystań(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż giżycki, Giżycko, ul. Królowej Jadwigi 25-27 (1.2 km od centrum Giżycka)
  Ceny od: 4 750/m2
  Apartamenty Przystań
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 31 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Stranda Residence - Etap II(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż giżycki, Giżycko, ul. Pierkunowo (0.2 km od Giżycka)
  Ceny od: 10 000/m2
  Stranda Residence - Etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 34 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Stranda Residence

Opis Inwestycji

Apartamenty pod nazwą Róży Wiatrów w Giżycku. Przestronne wnętrza, duże tarasy,piękne widoki na jezioro. Oferta skierowana jest do osób ceniących prestiż, wyjątkową atmosferę Mazur,wysoką jakość wykonania,wygodę mieszkania i funkcjonalność.Proponujemy Państwu do sprzedaży luksusowe i komfortowe, w najwyższym standardzie deweloperskim Apartamenty pod nazwą Róży Wiatrów w Giżycku. Przestronne wnętrza, duże tarasy,piękne widoki na jezioro, klatka schodowa z obrazami artysty z dużą ilością światła,szklaną windą i szklanym szybem,posadzką wykonaną z granitu – to tylko nieliczne elementy charakteryzujące tę wytworną inwestycję.Nasz obiekt znajduje się w centrum miasta , w najwyższym punkcie z widokiem na panoramę jeziora Niegocin przy Pasażu Portowym. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom mamy do zaproponowania 40 apartamentów z dużymi tarasami w prestiżowym centrum Giżycka.Oferta skierowana jest do osób ceniących ,Prestiż,wyjątkową atmosferę Mazur,wysoką jakość wykonania,wygodę mieszkania i funkcjonalność.W ofercie znajdują się miejsca postojowe w garażu podziemnym dla samochodów osobowych o łącznej ilości 19 stanowisk (koszt stanowiska 30 tys.zł) i komórki lokatorskie.Zastosowaliśmy w naszej inwestycji szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprawiających komfort mieszkania. Każde mieszkanie podłączone będzie do sieci telekomunikacyjnej za pomocą światłowodu, co umożliwi użytkownikom poruszanie się w sieci dużą szybkością . Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu "smart home". W obiekcie będą zamontowane wideofony a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawne monitorowanie otoczenia budynku.Klatka schodowa wyposażona będzie w windę jeżdżącą od poziomu garażu na każdą kondygnację. Duże tarasy staną się miejscem do wypoczynku oraz spotkań towarzyskich na powietrzu dla właścicieli Apartamentów. Konstrukcja budynku umożliwia swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni (dowolne przemieszczanie wewnętrznych ścian) , podwyższony standard akustyczny mieszkań i budynku,doskonale doświetlone apartamenty dzięki dużym witrynom uprzyjemnią Państwa życie .W inwestycji Róży Wiatrów każdy znajdzie wygodne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Ze względu na położenie w centrum miasta z widokiem na jezioro Niegocin i idealną komunikację z centrum Giżycka ,bliskość Portu jachtowego Ekomarina ,Plaży Miejskiej i Pasażu Portowego ,licznych restauracji to wymarzona oferta dla osób poszukujących mieszkań do celów również inwestycyjnych.Giżycko jako letnia stolica Mazur jest miejscem rekreacji oraz zdrowego wypoczynku, w sezonie letnim kipiące życiem centrum kulturalne, w którym organizowane są liczne festyny, festiwale, imprezy plenerowe oraz wydarzenia kulturalne na kierunkowane na turystów tj. mazury air show.Obiekt położony jest zaledwie kilkanaście metrów od Pasażu Portowego,który znajduje się w ścisłym centrum miasta.

Inwestycja Róża Wiatrów znajduje się w Giżycku, ul. Warszawska (0.6 km od centrum Giżycka), została zrealizowana przez dewelopera BM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Róża Wiatrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Róża Wiatrów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BM Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Róża Wiatrów

Giżycko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje 13,72 km² powierzchni. Stolica Krainy Wielkich Jezior Mazurskich leży na wąskim przesmyku pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno. Część miasta jest zlokalizowana na Wyspie Giżyckiej. Miasto jest największym ośrodkiem wczasowo-turystycznym. Znajduje się tu kilka plaż i miejsca do wędkowania. Giżycko określane jest mianem Wodniackiej Stolicy Polski. Malowniczy krajobraz, czysta woda i zdrowe powietrze przyciągają co roku kilka tysięcy osób. Giżycko to miasto, w którym miłośnicy różnego rodzaju sportów i aktywności poczują się jak u siebie w domu. Miasto posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową. Na terenie Giżycka znajdują się liczne centra handlowe. Pod koniec lata organizowane są imprezy, związane z obchodami Dni Giżycka. Dodatkowym atutem jest bogata oferta edukacyjna. Miasto posiada 6 szkół podstawowych, w tym Szkołę Muzyczną I stopnia, 7 szkół średnich oraz 2 szkoły wyższe.

Komunikacja

Komunikacja miejska w Giżycku jest bezpłatna i oferuje połączenia na terenie Giżycka oraz Wilkas, Pierkunowa, Pięknej Góry i Bystrego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Róża Wiatrów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Róża Wiatrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Róża Wiatrów znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 200 m, Niepubliczny Zespół Specjalnych Placówek Oświatowych w odległości 200 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Róża Wiatrów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Róża Wiatrów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Centrum Handlowe "Saga", w odległości 120 m znajduje się Piekarnia Kuncer-Krause, w odległości 160 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Róża Wiatrów w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.12.2017

Data aktualizacji: 19.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie