Róża Wiatrów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Warszawska, oferowane bezpośrednio przez BM Development Sp. z o.o.

Giżycko, ul. Warszawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 128 ofert w najbliższej okolicy!

Róża Wiatrów

6 zdjęć

Róża Wiatrów
Róża Wiatrów
Róża Wiatrów
Róża Wiatrów

Najbliższe inwestycje

 • Wave Apartamenty
  od: 8 390 zł/m2

  Wave Apartamenty

  Rutkowski Development Sp. J.

  Mieszkanie Giżycko
  ul. Armii Krajowej 1
  0.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 31-99 m2
  • Mieszkań: 52
  • Pokoje: 1-5
 • Apartamenty Przystań

  Apartamenty Przystań

  Rutkowski Development Sp. J.

  Mieszkanie Giżycko
  Al. 1 Maja 36A
  1.2 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 32-103 m2
  • Mieszkań: 32
  • Pokoje: 2-4
 • Apartamenty Stranda Residence

  Apartamenty Stranda Residence

  Stranda Residence

  Mieszkanie Giżycko
  ul. Pierkunowo
  0.2 km od Giżycka
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 35-76 m2
  • Mieszkań: 20
  • Pokoje: 1-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Opis Inwestycji

Apartamenty pod nazwą Róży Wiatrów w Giżycku. Przestronne wnętrza, duże tarasy,piękne widoki na jezioro. Oferta skierowana jest do osób ceniących prestiż, wyjątkową atmosferę Mazur,wysoką jakość wykonania,wygodę mieszkania i funkcjonalność.

Proponujemy Państwu do sprzedaży luksusowe i komfortowe, w najwyższym standardzie deweloperskim Apartamenty pod nazwą Róży Wiatrów w Giżycku. Przestronne wnętrza, duże tarasy,piękne widoki na jezioro, klatka schodowa z obrazami artysty z dużą ilością światła,szklaną windą i szklanym szybem,posadzką wykonaną z granitu – to tylko nieliczne elementy charakteryzujące tę wytworną inwestycję.

Nasz obiekt znajduje się w centrum miasta , w najwyższym punkcie z widokiem na panoramę jeziora Niegocin przy Pasażu Portowym. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom mamy do zaproponowania 40 apartamentów z dużymi tarasami w prestiżowym centrum Giżycka.

Oferta skierowana jest do osób ceniących ,Prestiż,wyjątkową atmosferę Mazur,wysoką jakość wykonania,wygodę mieszkania i funkcjonalność.

W ofercie znajdują się miejsca postojowe w garażu podziemnym dla samochodów osobowych o łącznej ilości 19 stanowisk (koszt stanowiska 30 tys.zł) i komórki lokatorskie.

Zastosowaliśmy w naszej inwestycji szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprawiających komfort mieszkania. Każde mieszkanie podłączone będzie do sieci telekomunikacyjnej za pomocą światłowodu, co umożliwi użytkownikom poruszanie się w sieci dużą szybkością . Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu "smart home". W obiekcie będą zamontowane wideofony a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawne monitorowanie otoczenia budynku.

Klatka schodowa wyposażona będzie w windę jeżdżącą od poziomu garażu na każdą kondygnację. Duże tarasy staną się miejscem do wypoczynku oraz spotkań towarzyskich na powietrzu dla właścicieli Apartamentów. Konstrukcja budynku umożliwia swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni (dowolne przemieszczanie wewnętrznych ścian) , podwyższony standard akustyczny mieszkań i budynku,doskonale doświetlone apartamenty dzięki dużym witrynom uprzyjemnią Państwa życie .

W inwestycji Róży Wiatrów każdy znajdzie wygodne mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Ze względu na położenie w centrum miasta z widokiem na jezioro Niegocin i idealną komunikację z centrum Giżycka ,bliskość Portu jachtowego Ekomarina ,Plaży Miejskiej i Pasażu Portowego ,licznych restauracji to wymarzona oferta dla osób poszukujących mieszkań do celów również inwestycyjnych.

Giżycko jako letnia stolica Mazur jest miejscem rekreacji oraz zdrowego wypoczynku, w sezonie letnim kipiące życiem centrum kulturalne, w którym organizowane są liczne festyny, festiwale, imprezy plenerowe oraz wydarzenia kulturalne na kierunkowane na turystów tj. mazury air show.

Obiekt położony jest zaledwie kilkanaście metrów od Pasażu Portowego,który znajduje się w ścisłym centrum miasta.

Inwestycja Róża Wiatrów znajduje się w Giżycku, ul. Warszawska (0.6 km od centrum Giżycka), została zrealizowana przez BM Development Sp. z o.o.

Inwestycja Róża Wiatrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Róża Wiatrów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BM Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Giżycko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje 13,72 km² powierzchni. Stolica Krainy Wielkich Jezior Mazurskich leży na wąskim przesmyku pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno. Część miasta jest zlokalizowana na Wyspie Giżyckiej. Miasto jest największym ośrodkiem wczasowo-turystycznym. Znajduje się tu kilka plaż i miejsca do wędkowania. Giżycko określane jest mianem Wodniackiej Stolicy Polski. Malowniczy krajobraz, czysta woda i zdrowe powietrze przyciągają co roku kilka tysięcy osób. Giżycko to miasto, w którym miłośnicy różnego rodzaju sportów i aktywności poczują się jak u siebie w domu. Miasto posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową. Na terenie Giżycka znajdują się liczne centra handlowe. Pod koniec lata organizowane są imprezy, związane z obchodami Dni Giżycka. Dodatkowym atutem jest bogata oferta edukacyjna. Miasto posiada 6 szkół podstawowych, w tym Szkołę Muzyczną I stopnia, 7 szkół średnich oraz 2 szkoły wyższe.

Komunikacja

Komunikacja miejska w Giżycku jest bezpłatna i oferuje połączenia na terenie Giżycka oraz Wilkas, Pierkunowa, Pięknej Góry i Bystrego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Róża Wiatrów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Róża Wiatrów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Róża Wiatrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Giżycko.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Róża Wiatrów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Róża Wiatrów znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 200 m, Niepubliczny Zespół Specjalnych Placówek Oświatowych w odległości 200 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Róża Wiatrów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Róża Wiatrów w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.12.2017
Data aktualizacji: 19.01.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: