Kardamonowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kardamonowa, oferowane bezpośrednio przez

Blue Forest Development

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Kardamonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Kardamonowa

15 zdjęć

Kardamonowa
Kardamonowa
Kardamonowa
Kardamonowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 44 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Projektujemy przyjazną przestrzeń do życia, odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dbamy o dobry klimat i wyjątkowe widoki. Mieszkania stwarzają możliwość dowolnej aranżacji powierzchni mieszkalnych, ogrzewanie podłogowe pozwala zachować pełną funkcjonalność lokali, prowadzenie światła do wnętrz odbywa się za pomocą trzyszybowych okien PCV, również w wariancie przesuwnym. Elewacje budynków prezentują różne sposoby wykończenia od naturalnego drewna po tynki strukturalne, działki oddzielone ogrodzeniem systemowym. Tereny wspólne z nasadzeniami, ciągi komunikacyjne oświetlone kameralnym światłem latarni LED.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Domy, które posiadają garaż mają dodatkowo 1 miejsce postojowe przed lokalem Domy bez garażu posiadają dodatkowo 2 miejsca postojowe przed lokalem

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowa inwestycja Blue Forest Development prezentuje architekturę o wartościach uniwersalnych, wrażliwą na lokalny kontekst, szanującą środowisko i trafiającą w upodobania różnorodnych grup odbiorców. Nowoczesny projekt odnoszący się do założeń zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i wolnostojącej, dedykowany jest odbiorcy zainteresowanemu rzeczywistą wartością nabywanej nieruchomości. Temu założeniu podporządkowano trzy główne kryteria realizowanej inwestycji ‐ kryterium stabilnej wartości, nowoczesnej formy oraz aspektu ekologicznego.

Ambicją Pracowni Architektonicznej P33 było efektywne wykorzystanie przestrzeni użytkowej domów, przy jednoczesnym dążeniu do stworzenia zespołu budynków o wyrazistej architekturze i dostrzegalnej indywidualizacji poszczególnych segmentów zabudowy. O charakterze osiedla stanowią przede wszystkim dwie cechy projektowanej zabudowy: dachy zróżnicowane lokalizacją kalenicy oraz cztery rodzaje wykończenia elewacji budynków (zieleń, czerń i biel o odmiennej strukturze tynków). Dodatkowymi elementami podkreślającymi dbałość o detal architektoniczny są wykończone drewnem podcienia, minimalistyczne stalowe daszki, czarne szpalety wnęk okiennych.

Zastosowana w projekcie kolorystyka jest bezpośrednim nawiązaniem do mało zabudowanego otoczenia, roślinnych motywów i ekologicznych odniesień. Podkreśla wrażliwy środowiskowo charakter inwestycji, harmonijnie wpisującej się w otoczenie, nie dominującej w przestrzeni, której cechami jest życie w zgodzie z naturą, kontakt z przyrodą, zachowanie klimatu zielonej enklawy.

Dom jest funkcją czasu i przestrzeni. Podlegająca dynamicznym i nieprzewidywalnym zmianom rzeczywistość, przyniosła całej ludzkości refleksję, że czasem dom jest całym światem. Jesteśmy odpowiedzialni za kreowanie dobrych przestrzeni, zapewniających komfort, poczucie bezpieczeństwa, możliwość łączenia kilku funkcji życiowych ‐ pracy, nauki i odpoczynku, przenikania się pokoleń, tworzenia mikrospołeczności. Powierzchnie mieszkalne inwestycji Kardamonowa są przestronne i komfortowe, część dzienna obejmująca salon i kuchnię, to pow. od 30 do 44 m2, w pomieszczeniach zaplanowano optymalną wysokość 2,7 m (parter), brak skosów. Orientacja domów względem siebie gwarantuje kameralność i poczucie prywatności.

Inwestycja Kardamonowa znajduje się na Żernikach, ul. Kardamonowa (8.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Blue Forest Development.

Inwestycja Kardamonowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kardamonowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blue Forest Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kardamonowa biorąca swoją nazwę od lokalizacji w zielonym sercu Żernik, dedykowana jest tym, którzy ceniąc smak życia, chcą czerpać z niego to, co najlepsze ‐ Esencję Slow Living. Kardamonowa. Samowystarczalna jednostka osiedlowa ‐ komfortowa, dająca wytchnienie od zgiełku miasta, a jednocześnie pozostająca z nim w krótkim dystansie.

Kardamonowa łączy przywilej mieszkania w zielonej strefie wrocławskich Żernik, w kameralnych budynkach o nowoczesnej architekturze, z dala od intensywnego ruchu arterii miejskich z jednoczesnym szybkim dostępem do AOW. Orientacyjne odległości od istotnych lokalizacji miejskich

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kardamonowa?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kardamonowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1260 metrów od inwestycji Kardamonowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Żerniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kardamonowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kardamonowa znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Marchewkowe Pole w odległości 150 m, przedszkole w odległości 160 m, Integracyjny Punkt Przedszkolny Bingo w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kardamonowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dariusz Kraśnicki Przychodnia medycyny pracy NZOZ w odległości 820 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kardamonowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 820 m znajduje się Stokrotka, w odległości 910 m znajduje się Biedronka, w odległości 920 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kardamonowa w odległości 590 m znajduje się boisko / kort, w odległości 640 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: