Kardamonowa

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Blue Forest Development

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Kardamonowa
Ceny od: 6 014 zł brutto/m2
Kardamonowa

15 zdjęć

Kardamonowa
Kardamonowa
Kardamonowa
Kardamonowa

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Kardamonowa dostępne są 44 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja Blue Forest Development prezentuje architekturę o wartościach uniwersalnych, wrażliwą na lokalny kontekst, szanującą środowisko i trafiającą w upodobania różnorodnych grup odbiorców. Nowoczesny projekt odnoszący się do założeń zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i wolnostojącej, dedykowany jest odbiorcy zainteresowanemu rzeczywistą wartością nabywanej nieruchomości. Temu założeniu podporządkowano trzy główne kryteria realizowanej inwestycji ‐ kryterium stabilnej wartości, nowoczesnej formy oraz aspektu ekologicznego.

Ambicją Pracowni Architektonicznej P33 było efektywne wykorzystanie przestrzeni użytkowej domów, przy jednoczesnym dążeniu do stworzenia zespołu budynków o wyrazistej architekturze i dostrzegalnej indywidualizacji poszczególnych segmentów zabudowy. O charakterze osiedla stanowią przede wszystkim dwie cechy projektowanej zabudowy: dachy zróżnicowane lokalizacją kalenicy oraz cztery rodzaje wykończenia elewacji budynków (zieleń, czerń i biel o odmiennej strukturze tynków). Dodatkowymi elementami podkreślającymi dbałość o detal architektoniczny są wykończone drewnem podcienia, minimalistyczne stalowe daszki, czarne szpalety wnęk okiennych.

Zastosowana w projekcie kolorystyka jest bezpośrednim nawiązaniem do mało zabudowanego otoczenia, roślinnych motywów i ekologicznych odniesień. Podkreśla wrażliwy środowiskowo charakter inwestycji, harmonijnie wpisującej się w otoczenie, nie dominującej w przestrzeni, której cechami jest życie w zgodzie z naturą, kontakt z przyrodą, zachowanie klimatu zielonej enklawy.

Dom jest funkcją czasu i przestrzeni. Podlegająca dynamicznym i nieprzewidywalnym zmianom rzeczywistość, przyniosła całej ludzkości refleksję, że czasem dom jest całym światem. Jesteśmy odpowiedzialni za kreowanie dobrych przestrzeni, zapewniających komfort, poczucie bezpieczeństwa, możliwość łączenia kilku funkcji życiowych ‐ pracy, nauki i odpoczynku, przenikania się pokoleń, tworzenia mikrospołeczności. Powierzchnie mieszkalne inwestycji Kardamonowa są przestronne i komfortowe, część dzienna obejmująca salon i kuchnię, to pow. od 30 do 44 m2, w pomieszczeniach zaplanowano optymalną wysokość 2,7 m (parter), brak skosów. Orientacja domów względem siebie gwarantuje kameralność i poczucie prywatności.

Inwestycja Kardamonowa znajduje się na Żernikach, ul. Kardamonowa (8.2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Blue Forest Development.

Inwestycja Kardamonowa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 44 nowych domów w tym 44 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Kardamonowa pozostały na sprzedaż 44 nowe domy o powierzchniach od 108 do 154 metrów kwadratowych w cenie od 732 600 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 117 do 145 m2 w cenie od 800 800 zł (8 domów)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 108 do 154 m2 w cenie od 732 600 zł (36 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Blue Forest Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 44 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Projektujemy przyjazną przestrzeń do życia, odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dbamy o dobry klimat i wyjątkowe widoki. Mieszkania stwarzają możliwość dowolnej aranżacji powierzchni mieszkalnych, ogrzewanie podłogowe pozwala zachować pełną funkcjonalność lokali, prowadzenie światła do wnętrz odbywa się za pomocą trzyszybowych okien PCV, również w wariancie przesuwnym. Elewacje budynków prezentują różne sposoby wykończenia od naturalnego drewna po tynki strukturalne, działki oddzielone ogrodzeniem systemowym. Tereny wspólne z nasadzeniami, ciągi komunikacyjne oświetlone kameralnym światłem latarni LED.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Domy, które posiadają garaż mają dodatkowo 1 miejsce postojowe przed lokalem Domy bez garażu posiadają dodatkowo 2 miejsca postojowe przed lokalem.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 44 domy w tym 44 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
od 108 do 154 m².
Powierzchnie działek:
od 160 do 359 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 732 600 do 983 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 014 do 7 256 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kardamonowa biorąca swoją nazwę od lokalizacji w zielonym sercu Żernik, dedykowana jest tym, którzy ceniąc smak życia, chcą czerpać z niego to, co najlepsze ‐ Esencję Slow Living. Kardamonowa. Samowystarczalna jednostka osiedlowa ‐ komfortowa, dająca wytchnienie od zgiełku miasta, a jednocześnie pozostająca z nim w krótkim dystansie. Kardamonowa łączy przywilej mieszkania w zielonej strefie wrocławskich Żernik, w kameralnych budynkach o nowoczesnej architekturze, z dala od intensywnego ruchu arterii miejskich z jednoczesnym szybkim dostępem do AOW. Orientacyjne odległości od istotnych lokalizacji miejskich

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kardamonowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny BINGO w odległości 340 m.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 27.04.2021
Blue Forest Development logo

Blue Forest Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kardamonowa Wrocław Żerniki
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: