Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki

Domy na sprzedaż ul. Kasztanowa, oferowane bezpośrednio przez

Osiedla Sogo

wrocławski, Smolec, ul. Kasztanowa 25

Ceny od: 7 228 zł/m2
Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki

15 zdjęć

Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki
Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki
Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki
Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

101/m2

Przedział pokoi

5

Kondygnacje

3

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Mokronos Górny - 1020 m

Przystanek Autobusowy - 440 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 6 kawiarni i restauracji, 5 sklepów, 8 obiektów sportowych, 9 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko
  • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 60 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

piec CO oraz grzejniki na parterze i piętrze

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 28 domów szeregowych

Powierzchnie domów:

101 m²

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 730 000 do 1 300 000 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 228 do 12 871 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe

Opis inwestycji

Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki logo

Cisza, śpiew ptaków, las...

Osiedle Smolec przy lesie SZEREGÓWKI – enklawa spokoju i wypoczynku, miejsce pełne pozytywnej energii, które powstaje w zielonej części Smolca. Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku – a jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa:

DOMY - SZEREGÓWKI 101 m²

W cenie DOMU: 2 miejsca postojowe, rolety na parterze, ogródek, piec CO oraz grzejniki na parterze i piętrze, na antresoli wyprowadzona instalacja co, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz 2 okna połaciowe.

Inwestycja Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki znajduje się w Smolcu, ul. Kasztanowa 25 (1.2 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Osiedla Sogo.

Inwestycja Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki w sprzedaży jest 28 nowych domów o powierzchni 101 metrów kwadratowych , w cenie od 730 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedla Sogo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Smolec ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę: sklepy, przychodnie, aptekę, restauracje, przedszkola, szkoły i żłobki, kościół, podmiejskie linie autobusowe, dworzec PKP, przystanek PKP, hale sportową, korty tenisowe.

Osiedle Smolec przy lesie jest idealnym miejscem dla Osób ceniących sobie ciszę, które lubią aktywnie spędzać czas na łonie natury.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1020 metrów od inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mokronos Górny.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sonomed w odległości 580 m, Smoldent w odległości 740 m, Gynea w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się ALDI, w odległości 530 m znajduje się Żabka, w odległości 590 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.07.2016
Data aktualizacji: 23.10.2023
Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Kasztanowa 33 Smolec

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: