Wilanów Bruzdowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bruzdowa, oferowane bezpośrednio przez . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 127 ofert w najbliższej okolicy!

Wilanów Bruzdowa

5 zdjęć

Wilanów Bruzdowa
Wilanów Bruzdowa
Wilanów Bruzdowa
Wilanów Bruzdowa

Najbliższe inwestycje

 • Jara 7
  od: 8 583 zł/m2

  Livi Sp. z o.o. Sp.k.

 • Apartamenty Wilanów
  od: 12 500 zł/m2

  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

 • Bruzdowa 173
  od: 8 600 zł/m2

  K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Jeśli szukasz estetycznego, kameralnego osiedla, wsród zieleni i cichej, spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wilanów stanowi elitarną i elegancka enklawę Warszawy a mieszkańcy wyróżniają się optymistycznym podejściem do życia.

Inwestycja zlokalizowana jest nieco ponad 1 km od Pałacu w Wilanowie.

Okolica jest zadbana, a dookoła znajdują się nowe eleganckie osiedla, oraz ekskluzywne domy. W pobliżu znajduje się centrum hadlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, a także tereny rekreayjno-wypoczynkowe takie jak pole golfowe, czy najładniejsza plaża nad Wisłą.

Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej i komunikacji miejskiej bezproblemowo dotrzeć można do każdej części Warszawy.

Osiedle składa się z 71 mieszkań o funkcjonalnej powierzchni od 37 do 140 m². W mieszkaniach na parterze przewidziano duże ogródki. Dla zmotoryzowanych w inwestycji znajdować się będzie garaż podziemny pod budynkami.

Zapraszamy do bliższego poznania oferty.

Lokalizację na Bruzdowej wybrało i doceniło już wielu mieszkańców !

W sprzedaży ostatnie mieszkania z I etapu na II kw 2019 roku.

Etap II - termin oddania II kw 2020 roku.

Budynek nr. 10 z terminem oddania I kw 2021 roku.

Inwestycja Wilanów Bruzdowa znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa (9.3 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Inwestycja Wilanów Bruzdowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilanów Bruzdowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 162 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 25000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, las, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilanów Bruzdowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Wilanów Bruzdowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jara 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Bruzdowa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: KidsCollege Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie w odległości 210 m, Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie, ul. Syta 123 w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilanów Bruzdowa w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.06.2018
Data aktualizacji: 02.12.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: