Benidorm, C. Adolfo Suarez
Benidorm, C. Adolfo Suarez
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!
Prezentacja oferty archiwalnej
:format(jpg)/offers/offer/18163/main_image/eagle-apartments-3_5163c4.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/18163/main_image/eagle-apartments-3_5163c4.jpg)
1 zdjęcie
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- rowerownia
- winda
- teren ogrodzony
- monitoring
- Wykończenie pod klucz
Instalacje i energetyka
- miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
- klimatyzacja
Rekreacja
- sala fitness
- siłownia plenerowa
- korty tenisowe
- boisko
- basen
- plac zabaw
Przyroda w okolicy
- park
- las
- morze
- rezerwat przyrody
- góry
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji:
Liczba budynków:
Liczba kondygnacji:
Liczba mieszkań:
Wysokość pomieszczeń:
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
14cab7f2-762e-4aa7-94bd-dbcd46239352
Rodzaj własności:
Powierzchnie dodatkowe:
Komórki lokatorskie:
Miejsca postojowe:
- miejsca postojowe podziemne
Przyroda:
Opis inwestycji
Nowo powstające osiedle w świetnej lokalizacji w Benidormie, z widokiem na morze i przy samym polu golfowym Las Rejas. Budynek będzie zlokalizowany przy trasach wyjazdowych z miasta N-332 i AP7. Dostępne są apartamenty z 3 sypialniami, 2 łazienkami, pomieszczeniem gospodarczym i przestronnym salonem połączonym z jadalnią i otwartą kuchnią. Z salonu i głownej sypialnia będzie wyjście na taras (powierzchnia ok.25 m2) z orientacją południową i wiodkiem na pole golofe wieże i morze. W cenie centralna klimatyzacja ciepło/zimno, zabudowa kuchenna (płyta, piekarnik, okap), kompletne łazienki z ogrzewaniem podłogowym, miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską w podziemiach budynku. Na osiedlu znajdziemy dodatkowo miejsce dla samochodów wyposażonych w pre-instalację elektryczną. Na terenie osiedla powstanie basen dla dorosłych i dzieci, jacuzzi, plac zabaw dla dzieci, siłownia, kort do padla i koszykówki oraz parking dla rowerów. Piękna piaszczysta plaża znajduje się od tego miejsca w odległości 1 km, gdzie znajdziemy dużą ilość restauracji, pubów, sklepów.
Pierwsze apartamenty będą oddane do użytku pod koniec listopada 2024r.
Inwestycja Eagle Apartments 3 znajduje się w Benidorm (2.4 km od centrum Benidorm), sprzedaż prowadzi Best-Home.
Inwestycja Eagle Apartments 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2024 roku.
Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkania znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 24 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Aktualnie w inwestycji Eagle Apartments 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Eagle Apartments 3 deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.