Apartamenty Pod Szyndzielnią

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBeskid Deweloper

Ceny od: 4 700 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pod Szyndzielnią dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
26.E1
6
145,97 m²
1

Opis Inwestycji

Apartamenty Pod Szyndzielnią powstają u podnóża góry Szyndzielni w niezwykle malowniczej dzielnicy Bielska-Białej przy ulicy Młodzieżowej. Nowoczesna i jednocześnie praktyczna architektura budynków idealnie wkomponuje się w otaczającą przestrzeń pełną zieleni, a doskonała lokalizacja osiedla jest ucieleśnieniem komfortu życia w centrum miasta.Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo gór, cisza, spokój oraz piękne krajobrazy to tylko kilka jej atutów. Otwarte przestrzenie, tereny sportowo-rekreacyjne, trasy spacerowe czy szlaki górskie stwarzają niezliczone możliwości do aktywnego spędzania czasu. Jednocześnie bliskość głównych ciągów komunikacyjnych sprawia, że dotarcie do każdego punktu na mapie Bielska-Białej nie będzie stanowić problemu.Tym samym Apartamenty Pod Szyndzielnią staną się wymarzonym miejscem do zamieszkania dla każdego z Was.

Inwestycja Apartamenty Pod Szyndzielnią znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Młodzieżowa (4.6 km od centrum Bielska-Białej), została zrealizowana przez dewelopera Beskid Deweloper.

Inwestycja Apartamenty Pod Szyndzielnią została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pod Szyndzielnią pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 146 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 146 m2 w cenie od 686 059 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Beskid Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
ŁAWY FUNDAMENTOWE, STOPY FUNDAMENTOWE • Monolityczne żelbetowe ŚCIANY KONSTRUKCYJNE PIWNIC • Monolityczne żelbetowe ŚCIANY NADZIEMIA • Ściany konstrukcyjne – murowane z pustaka ceramicznego • Ściany działowe - murowane z pustaka ceramicznego STROPY • Monolityczne żelbetowe lub monolityczne żelbetowe typu filigran
Dach
Dach jednospadowy – z termoizolacją z wełny mineralnej i pokryciem z papy termozgrzewalnej lub membrany dachowej
Elewacja
Tynk cienkowarstwowy akrylowy w dwóch kolorach, tynk mozaikowy oraz okładzina drewniana lub imitacja drewna
Stolarka okienna
PCV (opcja mikrorozszczelnienia) Dla mieszkań na parterze rolety zewnętrzne ręcznie otwierane wyposażone w instalację (okablowanie) umożliwiającą montaż automatycznych napędów elektrycznych- tylko i wyłącznie od strony ogródków (elewacja południowo-zachodnia)
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 146 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 686 059 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 700 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Pod Szyndzielnią

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Pod Szyndzielnią znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Armii Krajowej/Młodzieżowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pod Szyndzielnią znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CHATA SKRZATA Prywatne Przedszkole w odległości 1350m, W Baśniowej Krainie w odległości 1850m, Tęczowy Ogrodek w odległości 1850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 2000 m znajduje się Troclik Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Poczta, w odległości 550 m znajduje się Restauracja Bracka, w odległości 650 m znajduje się Pod Dębowcem Grill & Restauracja.

Data publikacji: 01.12.2017

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie