Villa Focus

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bachalski Development Sp. z o. o.

Zielona Góra, ul. Wąska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Focus

18 zdjęć

Villa Focus
Villa Focus
Villa Focus
Villa Focus

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Silesia etap II
  od: 5 450 zł/m2

  Agrobex Sp. z o.o.

 • Osiedle Silesia
  od: 5 300 zł/m2

  Agrobex Sp. z o.o.

 • Anny Jagiellonki Etap B
  od: 4 950 zł/m2

  Budnex

Opis Inwestycji

Firma Bachalski development zakończyła inwestycję w Zielonej Górze, polegającą na budowie budynku wielorodzinnego przy ul.Wąskiej.

Architektura nawiązująca do górskich willi jest gwarantem atrakcyjności i zarazem oryginalności inwestycji.

Inwestor przy wykonawstwie oraz projektowaniu szczególny nacisk położył na przyszły komfort użytkowania mieszkań. W szczególności kwestie związane akustyką. W tym celu wszystkie ściany dzielące mieszkania od siebie i od klatki schodowej zostały oddzielone na stałe przegrodą w postaci ścian wykonanych ze specjalnie dobranej cegły silikatowej „akustycznej” typu V link:

http://www.villafocus.pl/galeria/.

Cegła ta charakteryzuję się podwyższonymi parametrami akustycznymi. Ponadto wszystkie przewody wentylacyjne oraz piony kanalizacyjne są prowadzone na zewnątrz ścian, co dodatkowo wpływa na wygłuszenie mieszkań.

Dodatkowo w celu podwyższenia komfortu akustycznego wszystkie stropy są wykonane z płyt typu filigran które są praktycznie monolityczne. Stropy tego typu znacznie słabiej przenoszą dźwięki niż płyty z pustką powietrzną w środku.

W celu uniknięcia strat na cieple w mieszkaniach wszystkie balkony zostały zawieszone na hakach ze stali szlachetnej, powoduję to także brak możliwości przeciekania balkonów do wnętrza mieszkań.

Aranżacje klatki schodowej zaprojektowano w taki sposób by współgrała ona z charakterem architektury budynku, w oparciu o faktury naturalnych materiałów. W klatce budynku znajduje się cichobieżna winda hydrauliczna.

W standardzie mieszkanie wyposażone są w drewniane okna wraz w pełni funkcjonalnymi drewnianymi okiennicami w kolorze jasnego orzecha, ponadto w parapety z kamienia naturalnego oraz drzwi antywłamaniowe klasy B lub C.

Połączenie tych cech wraz z wysokim standardem wykończenia klatki schodowej oraz bardzo dobrą jakością użytych materiałów a także prestiżowe położenie, czyni naszą ofertę unikatową na zielonogórskim rynku nieruchomości.

Inwestycja Villa Focus znajduje się w Zielonej Górze, ul. Wąska (0.6 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Bachalski Development Sp. z o. o..

Inwestycja Villa Focus została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Focus pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bachalski Development Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Focus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Focus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wąska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Focus znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Europejska Szkoła Podstawowa dr Rahn w odległości 80 m, Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole "Happy Days-Szczęśliwe Dni" w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Focus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Piekarnia, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Focus w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Everest Fitness, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: