Apartamenty Whitehouse

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAZB Nieruchomości

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Whitehouse dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
0.1
3
48,4 m²
Parter

Opis Inwestycji

Deweloperem inwestycji Whitehouse jest Silver Investment sp. z o.o., a bezprowizyjną sprzedaż prowadzi AZB Nieruchomości.Zapraszamy na stronę inwestycji whitehouse.silveri.pl, gdzie znajdą Państwo informację odnośnie promocji świątecznej, w której będą Państwo mieli okazję nabyć mieszkanie z 5% rabatem.

Inwestycja Apartamenty Whitehouse znajduje się na Dębnikach, ul. Kobierzyńska 136 (5.6 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi AZB Nieruchomości

Inwestycja Apartamenty Whitehouse została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Whitehouse pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 48 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- budynek posadowiony na płycie dennej żelbetowej. - ściany fundamentowe żelbetowe monolityczne. - stropy, stropodach, schody, płyty balkonów: Monolityczne żelbetowe.
Elewacja
- tynk/okładzina klinkierowa/ panele elewacyjne.
Stolarka okienna
- okna z PCV odpowiednio rozwieralne i uchylno - rozwieralne, w kolorze białym lub imitującym drewno, nawiewnik
Drzwi zewnętrzne
- antywłamaniowe klasy C
Balkony
- na balkonach posadzka wykończona płytkami gresowymi mrozoodpornymi, - na tarasach posadzka wykończona płytkami gresowymi mrozoodpornymi lub betonowymi płytami tarasowymi, - balustrady wewnętrzne oraz zewnętrzne stalowe, malowane proszkowo;
Posadzka
- wylewka cementowa bez warstw wykończeniowych
Ściany
- kondygnacji nadziemnych żelbetowe/z pustaków ceramicznych/ akustycznych. - w pomieszczeniach mieszkalnych na kondygnacjach nadziemnych tynki gipsowe lub cementowo wapienne.
Parapety zewnętrzne
- z blachy cynkowej wraz z systemowym zakończeniem
Parapety wewnętrzne
- typu konglomerat.
Instalacje
Instalacje sanitarne: - Kompletna instalacja wewnętrzna wodno-kanalizacyjna bez armatury i ceramiki sanitarnej; - Ogrzewanie i ciepła woda - indywidualne piecyki gazowe Instalacje elektryczne, niskoprądowe: - Kompletne instalacje oświetlenia oraz gniazd wtykowych w mieszkaniach oraz pomieszczeniach administracji; - domofonowa; - telefoniczna; - internetowa; - telewizyjna.
Ogrzewanie
- instalacja c.o. oraz c.w.u. - gazowa, układana na ścianach przy posadzce, z piecem dwufunkcyjnym; licznik gazowy, - grzejniki płytowe, w łazienkach drabinkowe wyposażone w głowice termostatyczne,
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc): od 32 000 zł.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 48 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Whitehouse

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Whitehouse mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Apartamenty Whitehouse znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Torfowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Whitehouse znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole FIKU MIKU w odległości 420 m, Prywatne Przedszkole Akademia Jasia i Małgosi w odległości 470 m, Niepubliczne Przedszkole "Centrum Maluszek" w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Whitehouse jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 150 m, Poradnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 390 m, Klinika Krakowska w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Whitehouse składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Awiteks, w odległości 160 m znajduje się Galeria Smaku u Jacka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Whitehouse w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Cascada Centrum Sportu i Rekreacji, w odległości 290 m znajduje się Cascada Centrum Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 05.01.2018

Data aktualizacji: 05.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie