Stara Odra Residence II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Na Polance, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Wrocław, Psie Pole, Polanka, ul. Na Polance

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stara Odra Residence II

8 zdjęć

Stara Odra Residence II
Stara Odra Residence II
Stara Odra Residence II
Stara Odra Residence II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • rowerownia
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Etap I- zakończony z pozwoleniem na użytkowanie

Etap II – zakończony z pozwoleniem na użytkowanie

Stara Odra Residence to prestiżowe osiedle w zacisznym miejscu Wrocławia. W jego skład wchodzą dwa funkcjonalne siedmiopiętrowe budynki mieszkalne. Ich nowoczesna architektura naturalnie komponuje się z przestrzenią, podkreślając spokojny charakter okolicy. Apartamentowce są usytuowane w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ulicy Na Polance. Lokalizacja zapewnia spokój, a doskonałe skomunikowanie pozwolą na sprawny dojazd do centrum Wrocławia oraz poza miasto.

Stara Odra Residence powstała dwuetapowo, aby docelowo zaoferować 179 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pokoi. Lokale zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający dowolną aranżację przestrzeni. Apartamenty wyposażone zostały w balkony, a niektóre w przestronne tarasy. Oba budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Osiedle jest monitorowane oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W drugim etapie Starej Odry Residence powstało 90 mieszkań o powierzchni od 35 do 90 mkw., od 1- do 4- pokoi. Do wybranych apartamentów na pierwszym piętrze przynależą zielone tarasy. Dodatkowo na 7 piętrze budynku znajduje się taras ogólnodostępny z widokiem na Starą Odrę i panoramę miasta.

Podane ceny nie zawierają ceny balkonu i tarasu.

Inwestycja Stara Odra Residence II znajduje się na Polance, ul. Na Polance (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Stara Odra Residence II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stara Odra Residence II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stara Odra Residence II?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stara Odra Residence II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 871 metrów od inwestycji Stara Odra Residence II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stara Odra Residence II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stara Odra Residence II znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 161 m, Liceum Ogólnokształcące nr X w odległości 164 m, szkoła w odległości 202 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stara Odra Residence II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Różanka w odległości 326 m, Poradnia Pediatryczna w odległości 353 m, Happy Dent w odległości 363 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stara Odra Residence II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 36 m znajduje się Żabka, w odległości 252 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 255 m znajduje się Reko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stara Odra Residence II w odległości 151 m znajduje się boisko / kort, w odległości 152 m znajduje się boisko / kort, w odległości 193 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.03.2015
Data aktualizacji: 10.01.2018

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: