Stara Odra Residence II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Na Polance, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Wrocław, Psie Pole, Polanka, ul. Na Polance

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Stara Odra Residence II

8 zdjęć

Stara Odra Residence II
Stara Odra Residence II
Stara Odra Residence II
Stara Odra Residence II

Najbliższe inwestycje

 • Wybrzeże Reymonta

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

 • Miasto Ogród Karłowice
  od: 10 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

 • Zajezdnia Wrocław
  od: 9 341 zł/m2

  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Etap I- zakończony z pozwoleniem na użytkowanie

Etap II – zakończony z pozwoleniem na użytkowanie

Stara Odra Residence to prestiżowe osiedle w zacisznym miejscu Wrocławia. W jego skład wchodzą dwa funkcjonalne siedmiopiętrowe budynki mieszkalne. Ich nowoczesna architektura naturalnie komponuje się z przestrzenią, podkreślając spokojny charakter okolicy. Apartamentowce są usytuowane w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ulicy Na Polance. Lokalizacja zapewnia spokój, a doskonałe skomunikowanie pozwolą na sprawny dojazd do centrum Wrocławia oraz poza miasto.

Stara Odra Residence powstała dwuetapowo, aby docelowo zaoferować 179 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pokoi. Lokale zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający dowolną aranżację przestrzeni. Apartamenty wyposażone zostały w balkony, a niektóre w przestronne tarasy. Oba budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Osiedle jest monitorowane oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W drugim etapie Starej Odry Residence powstało 90 mieszkań o powierzchni od 35 do 90 mkw., od 1- do 4- pokoi. Do wybranych apartamentów na pierwszym piętrze przynależą zielone tarasy. Dodatkowo na 7 piętrze budynku znajduje się taras ogólnodostępny z widokiem na Starą Odrę i panoramę miasta.

Podane ceny nie zawierają ceny balkonu i tarasu.

Inwestycja Stara Odra Residence II znajduje się na Polance, ul. Na Polance (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Stara Odra Residence II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stara Odra Residence II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
ATAL Design, bo jest to pewna marka. Wykończenie pod klucz: Standard – 400 zł/m2 Standard plus- 500 zł/m2 Vip - 650 zł/m2
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca).
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stara Odra Residence II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Stara Odra Residence II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - most Osobowicki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stara Odra Residence II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr X w odległości 220 m, Przedszkole Nr 149 w odległości 410 m, Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stara Odra Residence II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Różanka w odległości 330 m, Poradnia Pediatryczna w odległości 350 m, Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stara Odra Residence II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 260 m znajduje się Reko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stara Odra Residence II w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2015
Data aktualizacji: 10.01.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: