Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obornicka, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Obornicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"

6 zdjęć

Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"
Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"
Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"
Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kolejny etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku o dwóch kondygnacjach. Znajdzie się w nim 8 mieszkań. Przyszli nabywcy będą mogli wybierać spośród metraży od 49,20 mkw. do 88,11 mkw. i zróżnicowanych układów dwu-, trzy- i czteropokojowych. Dla zmotoryzowanych lokatorów zaprojektowane zostały naziemne miejsca postojowe. Aby ułatwić przyszłym nabywcom przechowywanie przedmiotów, zaplanowano 8 komórek lokatorskich oraz wózkownię z rowerownią. W trosce o osoby niepełnosprawne została zaprojektowana platforma pokonująca różnicę wysokości między spocznikiem kondygnacji mieszkalnej a poziomem wejścia do budynku.

Mieszkania zaprojektowane w tym etapie będą mieścić się w budynku funkcjonującym dawniej jako część biurowo-mieszkalna zabytkowego „Młyna Różanka”. Obiekt zostanie zrewitalizowany, a renowacji oraz uzupełnieniu poddane zostaną detale i piękna sztukateria, natomiast ciepła kolorystyka elewacji podkreśli liczne ornamenty na budynku. Ten etap inwestycji Nowe Miasto Różanka połączy w sobie nowoczesność z przeszłością. Otoczony przez powstające nowe budynki mieszkalne, spaja swoją formą stare z nowym.

Inwestycja Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" znajduje się na Różance, ul. Obornicka (3.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1642 metrów od inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Różanka tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 478 m, szkoła w odległości 484 m, szkoła w odległości 496 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Corner w odległości 65 m, Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w odległości 417 m, Luxmed w odległości 613 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Słodko-słona Wypiekarnia, w odległości 96 m znajduje się Żabka, w odległości 105 m znajduje się Cukiernia Sadowscy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa" w odległości 146 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 195 m znajduje się boisko / kort, w odległości 278 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.12.2018
Data aktualizacji: 01.05.2019

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: