Nowe Miasto Różanka III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obornicka, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Obornicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Miasto Różanka III

4 zdjęcia

Nowe Miasto Różanka III
Nowe Miasto Różanka III
Nowe Miasto Różanka III
Nowe Miasto Różanka III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (77)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W trzecim etapie inwestycji Nowe Miasto Różanka powstanie jeden budynek. Zaoferuje 95 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 42 do 92 mkw. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienci będą mogli nabyć mieszkanie dwu-, trzy- lub czteropokojowe. Na posiadaczy samochodów będzie czekać 95 miejsc postojowych w hali garażowej. W obiekcie znajdzie się także 77 komórek lokatorskich.

Inwestycję zaprojektowano z troską o estetykę i spójność z otoczeniem. Do mieszkań będą przynależały przestronne balkony, loggie lub ogródki. Budynki otoczy estetyczna zieleń, nawierzchnie oraz elementy małej architektury. Na osiedlu znajdą się również dwa place zabaw dla dzieci. W trosce o seniorów i osoby niepełnosprawne zaprojektowano szerokie ciągi piesze, niskie krawężniki oraz cichobieżne i przestronne windy.

Inwestycja Nowe Miasto Różanka III znajduje się na Różance, ul. Obornicka (3.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowe Miasto Różanka III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Różanka III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajduje się 77 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla zapewni komfortowe warunki mieszkaniowe osobom w każdym przedziale wiekowym. Mieszkańcy aktywni zawodowo z łatwością dojadą do pracy, a seniorzy i osoby z dziećmi skorzystają z przyjemnego, zielonego otoczenia i możliwości odpoczynku w obrębie osiedla lub w bliskiej okolicy. Osiedle znajduje się poza ścisłym centrum Wrocławia, ale zapewnia wszelkie udogodnienia komunikacyjne. W pobliżu kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, a z terenu inwestycji można szybko dostać się na obwodnicę autostradową A8 w kierunku Łodzi i Warszawy lub na krajową drogę numer 5, która wiedzie do Poznania.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka III?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Różanka III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1679 metrów od inwestycji Nowe Miasto Różanka III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Różanka tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Miasto Różanka III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka III znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 430 m, szkoła w odległości 447 m, szkoła w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Miasto Różanka III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Corner w odległości 81 m, Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w odległości 439 m, Andrzej Korta w odległości 638 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Różanka III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 103 m znajduje się Słodko-słona Wypiekarnia, w odległości 109 m znajduje się Żabka, w odległości 119 m znajduje się Cukiernia Sadowscy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka III w odległości 119 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 144 m znajduje się boisko / kort, w odległości 225 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.07.2018
Data aktualizacji: 01.05.2019

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: