Nowe Miasto Różanka III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obornicka, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Obornicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1937 ofert w najbliższej okolicy!

Nowe Miasto Różanka III

4 zdjęcia

Nowe Miasto Różanka III
Nowe Miasto Różanka III
Nowe Miasto Różanka III
Nowe Miasto Różanka III

Najbliższe inwestycje

 • Miasto Ogród Karłowice
  od: 11 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Miasto Ogród Karłowice

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

  Mieszkanie Karłowice, Psie Pole, Wrocław
  ul. ks. Norberta Bończyka
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 38-118 m2
  • Mieszkań: 54
  • Pokoje: 2-5
 • Wybrzeże Reymonta

  Wybrzeże Reymonta

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

  Mieszkanie Kleczków, Psie Pole, Wrocław
  ul. Reymonta
  2.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 64-71 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 3
 • Zamieszkaj na Rudawskiej 3
  od: 9 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Zamieszkaj na Rudawskiej 3

  RT Deweloper Sp. z o.o.

  Mieszkanie Poświętne, Psie Pole, Wrocław
  ul. Rudawska
  5.1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 45-52 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

W trzecim etapie inwestycji Nowe Miasto Różanka powstanie jeden budynek. Zaoferuje 95 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 42 do 92 mkw. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienci będą mogli nabyć mieszkanie dwu-, trzy- lub czteropokojowe. Na posiadaczy samochodów będzie czekać 95 miejsc postojowych w hali garażowej. W obiekcie znajdzie się także 77 komórek lokatorskich.

Inwestycję zaprojektowano z troską o estetykę i spójność z otoczeniem. Do mieszkań będą przynależały przestronne balkony, loggie lub ogródki. Budynki otoczy estetyczna zieleń, nawierzchnie oraz elementy małej architektury. Na osiedlu znajdą się również dwa place zabaw dla dzieci. W trosce o seniorów i osoby niepełnosprawne zaprojektowano szerokie ciągi piesze, niskie krawężniki oraz cichobieżne i przestronne windy.

Inwestycja Nowe Miasto Różanka III znajduje się na Różance, ul. Obornicka (3.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowe Miasto Różanka III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Różanka III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajduje się 77 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
standard deweloperski - mieszkania 2-pokojowe - 6200 zł/m2 brutto standard deweloperski - mieszkania 3-pokojowe - 6100 zł/m2 brutto standard deweloperski - mieszkania 4-pokojowe - 6000 zł/m2 brutto STANDARD - 650 ZŁ STANDARD PLUS - 750 ZŁ VIP - 900 ZŁ ZA MKW
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (77)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla zapewni komfortowe warunki mieszkaniowe osobom w każdym przedziale wiekowym. Mieszkańcy aktywni zawodowo z łatwością dojadą do pracy, a seniorzy i osoby z dziećmi skorzystają z przyjemnego, zielonego otoczenia i możliwości odpoczynku w obrębie osiedla lub w bliskiej okolicy. Osiedle znajduje się poza ścisłym centrum Wrocławia, ale zapewnia wszelkie udogodnienia komunikacyjne. W pobliżu kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, a z terenu inwestycji można szybko dostać się na obwodnicę autostradową A8 w kierunku Łodzi i Warszawy lub na krajową drogę numer 5, która wiedzie do Poznania.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Różanka III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Nowe Miasto Różanka III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bezpieczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Miasto Różanka III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka III znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 540 m, Szkoła Podstawowa nr 101 w odległości 550 m, "Horyzont" Niepubliczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Różanka III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Aldi, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Różanka III w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Klub Hawana.

Data publikacji: 03.07.2018
Data aktualizacji: 01.05.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: