Atal Kliny Zacisze

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Atal Kliny Zacisze jest 16 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Atal Kliny Zacisze dostępnych jest 16 ofert

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
8b-I-3 (dobra pod inwestycje)
2
44,6 m²
Parter
8b-II-1 (dobra pod inwestycje)
3
62,3 m²
Parter
8a-I-6 (dobra pod inwestycje)
3
66,82 m²
Parter
8b-II-5 (dobra pod inwestycje)
3
62,31 m²
1
8b-II-10 (dobra pod inwestycje)
3
62,31 m²
2
8a-I-1 (dobra pod inwestycje)
4
77,71 m²
Parter
8a-I-7 (dobra pod inwestycje)
4
104,66 m²
1
8a-I-12 (dobra pod inwestycje)
4
84,81 m²
1
8b-II-9 (dobra pod inwestycje)
4
87,61 m²
1
8a-I-13 (dobra pod inwestycje)
4
104,66 m²
2
8a-I-18 (dobra pod inwestycje)
4
84,81 m²
2
8b-II-14 (dobra pod inwestycje)
4
87,61 m²
2
484 415 zł5 500 zł/m²
8a-I-24 (dobra pod inwestycje)
4
84,81 m²
3
8a-I-25 (dobra pod inwestycje)
4
106,13 m²
4
8a-II-16 (dobra pod inwestycje)
4
72,82 m²
4
8a-I-30 (dobra pod inwestycje)
4
84,81 m²
4

Opis Inwestycji

Atal Kliny Zacisze

Na południu Krakowa, w cichej, malowniczej części dzielnicy Dębniki, przy ulicy Biskupa Albina Małysiaka, powstanie przyjazne osiedle ATAL Kliny Zacisze. Bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, rozbudowana infrastruktura oraz wygodna komunikacja sprawią, że nowa inwestycja ATAL będzie doskonałym wyborem dla wszystkich poszukujących spokojnego miejsca do życia i jednocześnie korzystających z udogodnień, jakie niesie ze sobą zamieszkiwanie w dużym mieście.Własne mieszkanie to dla wielu osób jeden z podstawowych celów życiowych, dlatego zadbaliśmy o komfort przyszłych mieszkańców. Architektura budynków połączy w sobie ponadczasową elegancję i współczesny design.Osiedle ATAL Kliny Zacisze zrealizowane zostanie w kilku etapach. Pierwszy utworzą dwa czteropiętrowe budynki, w których znajdą się łącznie 92 mieszkania o powierzchni od 23 do 106 mkw. Zaprojektowane układy mieszkań od jedno- do czteropokojowych zagwarantują komfort codziennego życia lub będą stanowić doskonałą przestrzeń pod inwestycję. Funkcjonalny projekt budynków, wysoki standard wykończenia oraz zastosowanie szklanych balustrad nadadzą całości wyjątkowego charakteru. Elementem zwieńczającym unikalny wygląd osiedla będzie elegancka, spójna, czarno-biała kolorystyka elewacji.W podziemnej kondygnacji powstanie parking z 49 miejscami postojowymi i 36 komórkami lokatorskimi. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależeć będą ogródki do wyłącznego korzystania i samodzielnej aranżacji, natomiast wszystkie mieszkania znajdujące się na piętrach posiadać będą balkony. Komfortowe przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią cichobieżne windy oraz szerokie korytarze i ciągi komunikacyjne. W każdej klatce na parterach obu budynków dostępne będą rowerownie. Całe osiedle zostanie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Atal Kliny Zacisze znajduje się na Dębnikach, ul. Biskupa Albina Małysiaka (8.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Atal Kliny Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych apartamentów. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atal Kliny Zacisze pozostało na sprzedaż 16 apartamentów o powierzchniach od 45 do 106 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 m2 (1 apartament)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 67 m2 (4 apartamenty)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 106 m2 (11 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (5 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 92 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 252 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc): oferta dla mieszkań 3,4 pokojowych.
  • miejsca postojowe naziemne (5 miejsc): oferta dla mieszkań 3,4 pokojowych, tylko dla budynku 8A.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 16 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 45 do 106 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:pierwsza wpłata: 20% płatna do 14 dni od podpisania umowy deweloperskiej raty: 20%/80%.
Warunki rezerwacji:wpłata zaliczki w wysokości 5000 zł brutto.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atal Kliny Zacisze

Osiedle ATAL Kliny Zacisze to część VIII dzielnicy Krakowa – Dębniki. Obszar ten uznawany jest za jeden z najładniejszych i najspokojniejszych w mieście, co sprawia, że zamieszkanie w tej okolicy będzie wielką przyjemnością. Charakterystycznymi miejscami tutejszej przestrzeni są m.in.: Park Maćka i Doroty przy ul. Wichrowej, w którym najmłodsi znajdą plac zabaw i boisko, a także Fort 52 „Borek”. Nieco dalej znajduje się także Las Borkowski oraz Business Park Zawiła. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje się pętla autobusowa Pod Fortem, skąd szybko można dojechać do pętli na Borku Fałęckim, a stamtąd do centrum Krakowa i innych części miasta. Pobliski węzeł Kraków-Południe gwarantuje wygodny dojazd na lotnisko w Balicach oraz wyjazd w kierunku Rzeszowa, Zakopanego czy Katowic. Atrakcyjna lokalizacja inwestycji zapewni dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i rozrywkowej. Do dyspozycji mieszkańcy będą mieć okoliczne sieciowe dyskonty, osiedlowe sklepy spożywcze, jak również punkty handlowo-usługowe, takie jak: piekarnia, fryzjer, salon kosmetyczny, kwiaciarnia, apteka, zakład opieki zdrowotnej czy gabinet weterynaryjny. Dojazd samochodem do Solvay Parku lub Parku Handlowego Zakopianka zajmie zaledwie kilka minut. W dużym kompleksie zlokalizowanym przy ul. Zakopiańskiej można zrobić większe zakupy, korzystając z szerokiej oferty licznych sklepów budowlano-wykończeniowych oraz centrów handlowych. Na seanse filmowe mieszkańcy inwestycji będą mogli wybrać się do jednej z największych i najpopularniejszych sieci kinowych. Dużym udogodnieniem dla zamieszkujących osiedle ATAL Kliny Zacisze będą rozmieszczone w pobliżu placówki edukacyjne – przedszkola i szkoły. Inwestycja ATAL Kliny Zacisze (jak i cała dzielnica) ma wiele do zaoferowania osobom ceniącym aktywny wypoczynek. Miłośnicy sportu z całą pewnością pokochają rowerowe wyprawy oraz rodzinne spacery po Parku Maćka i Doroty i Lasku Borkowskim. W pobliżu osiedla znajdują się również: stadnina koni, korty tenisowe, centrum fitness oraz basen. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodem dostępne są: zalew Zakrzówek, III kampus UJ, Krakowski Park Technologiczny, Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu i Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy, a także słynne na całym świecie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 300 metrów od inwestycji Atal Kliny Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pod Fortem.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atal Kliny Zacisze znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Rekreacyjno-Sportowe Maja i Gucio w odległości 200m, Niepubliczne Przedszkole TUPTUSIOWO w odległości 450m, Prywatne Przedszkole nr 16 "Domowe Przedszkole" w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się FANTAZJA. APTEKA. STASZCZAK J., w odległości 1000 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w odległości 1050 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się AP Kraków, w odległości 200 m znajduje się Pizzeria La Focaccia, w odległości 200 m znajduje się EURONET. BANKOMAT.

Data publikacji: 23.02.2018

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie