Apartamenty Karolinki - Etap II

Oferta archiwalna

Gliwice, ul. Karolinki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 463 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Karolinki - Etap II

4 zdjęcia

Apartamenty Karolinki - Etap II
Apartamenty Karolinki - Etap II
Apartamenty Karolinki - Etap II
Apartamenty Karolinki - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 272 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

ATAL DESIGN *Wykończenie Standard - 800 zł/m2 *Wykończenie Standard Plus - 900 zł/m2 *Wykończenie VIP - 1000 zł/m2

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (233 miejsca).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Karolinki to niezwykła inwestycja ATAL dla każdego, kto ceni funkcjonalność, wygodę, bezpieczeństwo oraz bliskość centrum miasta, jednocześnie w zielonej okolicy.

Kompleks Apartamenty Karolinki powstanie w urokliwej części miasta i jednej z najlepszych dzielnic Gliwic. Będzie idealnym wyborem dla potencjalnych mieszkańców ze względu na dobrą komunikację, bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli oraz sklepów czy lokali usługowych. Centrum miasta, malownicze parki i pobliskie obiekty sportowe oddalone są o zaledwie kilka minut drogi spacerem od inwestycji.

Apartamenty Karolinki będą się mieścić na osiedlu Wojska Polskiego, przy ulicy Karolinki. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną trzy budynki 4- i 5-kondygnacyjne. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 251 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 26 do 116 mkw. Zaprojektowano także parkingi podziemne, w których mieścić się będzie 207 miejsc postojowych. Dodatkowo przed budynkiem zaplanowano 39 stanowisk naziemnych. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie.

Każde mieszkanie zlokalizowane na parterze będzie miało dostęp do prywatnego ogródka, co stworzy idealną przestrzeń relaksu, spotkań z bliskimi oraz bezpiecznej zabawy dla dzieci. Dodatkowo, również na poziomie „0”, znajdzie się część usługowa z lokalami użytkowymi.

W drugim etapie inwestycji powstaną 4 budynki z 272 mieszkaniami. W ofercie znajdą się zarówno mniejsze, kameralne 1-pokojowe mieszkania, jak i bardziej przestronne 4-pokojowe lokale mieszkalne. Szeroki przekrój metraży od 25 do 102 mkw. pozwoli przyszłym lokatorom na wybór swoich czterech kątów doskonale dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W hali garażowej przewidziano 233 stanowisk postojowych dla samochodów osobowych oraz 6 miejsc dla jednośladów. Dodatkowo, na zewnątrz budynku, zaprojektowano kolejne 45 miejsc parkingowych.

Inwestycja Apartamenty Karolinki - Etap II znajduje się w Gliwicach, ul. Karolinki (2.2 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Apartamenty Karolinki - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 272 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (233 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Wojska Polskiego Czwartaków.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 5 w Gliwicach w odległości 540 m, Szkoła Języków Obcych Level w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.11.2020
Data aktualizacji: 01.02.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Gliwicach

Oferty w Gliwicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: