Apartamenty Karolinki - Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Karolinki, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Gliwice, ul. Karolinki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 502 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Karolinki - Etap II

4 zdjęcia

Apartamenty Karolinki - Etap II
Apartamenty Karolinki - Etap II
Apartamenty Karolinki - Etap II
Apartamenty Karolinki - Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 272 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (233 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Karolinki to niezwykła inwestycja ATAL dla każdego, kto ceni funkcjonalność, wygodę, bezpieczeństwo oraz bliskość centrum miasta, jednocześnie w zielonej okolicy.

Kompleks Apartamenty Karolinki powstanie w urokliwej części miasta i jednej z najlepszych dzielnic Gliwic. Będzie idealnym wyborem dla potencjalnych mieszkańców ze względu na dobrą komunikację, bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli oraz sklepów czy lokali usługowych. Centrum miasta, malownicze parki i pobliskie obiekty sportowe oddalone są o zaledwie kilka minut drogi spacerem od inwestycji.

Apartamenty Karolinki będą się mieścić na osiedlu Wojska Polskiego, przy ulicy Karolinki. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną trzy budynki 4- i 5-kondygnacyjne. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 251 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 26 do 116 mkw. Zaprojektowano także parkingi podziemne, w których mieścić się będzie 207 miejsc postojowych. Dodatkowo przed budynkiem zaplanowano 39 stanowisk naziemnych. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie.

Każde mieszkanie zlokalizowane na parterze będzie miało dostęp do prywatnego ogródka, co stworzy idealną przestrzeń relaksu, spotkań z bliskimi oraz bezpiecznej zabawy dla dzieci. Dodatkowo, również na poziomie „0”, znajdzie się część usługowa z lokalami użytkowymi.

W drugim etapie inwestycji powstaną 4 budynki z 272 mieszkaniami. W ofercie znajdą się zarówno mniejsze, kameralne 1-pokojowe mieszkania, jak i bardziej przestronne 4-pokojowe lokale mieszkalne. Szeroki przekrój metraży od 25 do 102 mkw. pozwoli przyszłym lokatorom na wybór swoich czterech kątów doskonale dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W hali garażowej przewidziano 233 stanowisk postojowych dla samochodów osobowych oraz 6 miejsc dla jednośladów. Dodatkowo, na zewnątrz budynku, zaprojektowano kolejne 45 miejsc parkingowych.

Inwestycja Apartamenty Karolinki - Etap II znajduje się w Gliwicach, ul. Karolinki (2.2 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Apartamenty Karolinki - Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 272 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (45 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (233 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2580 metrów od inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 480 m, Przedszkole Miejskie nr 5 w odległości 480 m, przedszkole w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VITO-MED Sp. z o.o. w odległości 280 m, VITO-MED Sp. z o.o. w odległości 320 m, NZOZ San-Med Sp. z o.o. w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 460 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki - Etap II w odległości 90 m znajduje się boisko / kort, w odległości 130 m znajduje się boisko / kort, w odległości 320 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.11.2020
Data aktualizacji: 01.02.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: