Krzeptowa Dolina

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Krzeptów, oferowane bezpośrednio przez

AS-Bau S.A.

wrocławski, Krzeptów, Krzeptów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Krzeptowa Dolina

12 zdjęć

Krzeptowa Dolina
Krzeptowa Dolina
Krzeptowa Dolina
Krzeptowa Dolina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 197 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

“Krzeptowa Dolina” to osiedle znajdujące się w podwrocławskim Krzeptowie, w gminie Kąty Wrocławskie, tuż przy granicy z Wrocławiem, piękne miejsce, z trzech stron otoczone lasem. W ramach  osiedla zaplanowano 197 domów w zabudowie jednorodzinnej lub dwu-lokalowej (bliźniaczej) oraz  budynek wielorodzinny “ Rynek w Krzeptowej Dolinie“  w którym znajdzie się 105 mieszkań i lokale usługowe. Pełna infrastruktura, tereny rekreacyjne oraz  obiekty handlowo-usługowe to duże atuty naszej inwestycji. Na terenie osiedla  wybudowano plac zabaw oraz kort tenisowy, gdzie funkcjonuje szkoła tenisa ziemnego. Na placu zabaw znajdują się huśtawki, karuzele, koniki oraz zestaw przeszkód, a także piękna piaskownica.   Obecnie proponujemy Państwu zakup domu  z wykończeniem w stanie surowym zamkniętym lub w standardowym wykończeniu deweloperskim. Istnieje również możliwość zakupu w pełni uzbrojonych działek o pow. od 754m2 do 1146m2. (249zł/m2 brutto)

Atuty lokalizacji:

- duże areały terenów zielonych w okolicy;- szybki i wygodny dojazd autostradą A4 do zlokalizowanego przy węźle bielańskim centrum handlowego;- odległość 9 km dzieląca Krzeptów od wrocławskiego rynku;- pełne uzbrojenie gruntów (sieć wodociągowa, energetyczna, gazowa, kanalizacja sanitarna, deszczowa, drenaż oraz drogi osiedlowe wykonane z kostki brukowej);- zdrowy i suchy mikroklimat, tereny znajdują się poza pradoliną Odry i położone są wyżej niż miasto Wrocław;- korzystna cyrkulacja powietrza, która przynosi mieszkańcom tych rejonów czyste powietrze

Inwestycja Krzeptowa Dolina znajduje się w Krzeptowie (0.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez AS-Bau S.A.

Inwestycja Krzeptowa Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 197 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Krzeptowa Dolina nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AS-Bau S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krzeptowa Dolina?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krzeptowa Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1989 metrów od inwestycji Krzeptowa Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mokronos Górny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krzeptowa Dolina w odległości 22 m znajduje się boisko / kort, w odległości 33 m znajduje się boisko / kort, w odległości 663 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: