AS-Bau S.A. logo

AS-Bau S.A.

Wrocław, ul. Rogowska 117 b
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka AS-BAU S.A.  posiada znaną i cenioną markę w branży deweloperskiej. Dysponuje potrzebną wiedzą i niezbędnym doświadczeniem pozyskanym w toku działalności na rynku od 1998 r. Silną stroną realizowanego biznesu jest posiadanie profesjonalnej wiedzy z zakresu realizacji procesu deweloperskiego.Zakres wykonywanych przez Spółkę inwestycji jest bardzo szeroki, obejmuje bowiem – poza budową domów i mieszkań – całą infrastrukturę związaną z zagospodarowaniem terenu.Mottem naszej działalności jest:Budować takie domy, w jakich sami chcielibyśmy mieszkać.Andrzej Kłos – Prezes ZarząduAtrakcyjne lokalizacje, nowoczesne technologie, dobre materiały – to elementy, które pozwalają tę misję skutecznie realizować.Stanisław Haczkiewicz – Przewodniczący Rady Nadzorczej Firma w ciągu 10 lat istnienia zrealizowała szereg inwestycji m.in.:- na obszarze 14 ha na Muchoborze Wielkim kompleksowe i kameralne osiedle składające się z 73 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, ponad 400 mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz 30 apartamentów- w podwrocławskim Krzeptowie, na obszarze 25 ha wolnostojące domy jednorodzinne, które są częścią powstającego osiedla składającego się ze 197 domów jednorodzinnych.- osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Łukowej we Wrocławiu.Obecnie prowadzimy inwestycje przy ul. Kunickiego i Słonimskiej, ul. Gagarina oraz w Krzeptowie.

Godziny pracy: poniedziałek, środa, czwartek, piątek  8:00 – 16:00 wtorek  8:00 – 19:00 sobota: 9:00 – 15:00

Serdecznie zapraszamy po uprzednim umówieniu się z przedstawicielem Działu Sprzedaży do obejrzenia mieszkań przy ulicy Gagarina.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

AS-Bau S.A. logo
AS-Bau S.A.
Wrocław, ul. Rogowska 117 b
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: