Tumskie Ogrody II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sienkiewicza, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Sienkiewicza 28-30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 247 ofert w najbliższej okolicy!

Tumskie Ogrody II

6 zdjęć

Tumskie Ogrody II
Tumskie Ogrody II
Tumskie Ogrody II
Tumskie Ogrody II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Tumskie Ogrody II

Miejsce, w którym można się zakochać

Można i warto zakochać się w Tumskich Ogrodach II bo to inwestycja położona w sercu starego Wrocławia, przy Ostrowie Tumskim - najstarszej i najbardziej urokliwej części miasta.

Bliskość centrów biznesowych, uczelni, szkół, przedszkoli, centrów handlowych ale też parków i Ogrodu Botanicznego sprawia, że codzienne życie stanie się prostsze i przyjemne.

Tumskie Ogrody II przy ul. Sienkiewicza 28-30 to budynek sześciopiętrowy z windami. Pod budynkiem, w garażu dwupoziomowym, przewidziano miejsca parkingowe a dla osób ceniących transport rowerowy -pomieszczenie rowerowni.

W budynku zaprojektowano 199 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach oraz 8 lokali usługowych (6 na parterze, 2 na piętrze). W inwestycji powstaną zarówno małe, funkcjonalne, jedno i dwupokojowe mieszkania, jak i większe, rodzinne - trzy i czteropokojowe. Każde z mieszkań będzie posiadało balkon, a mieszkania parterowe przestronne tarasy. Na wewnętrznym dziedzińcu powstanie bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Starannie i funkcjonalnie zaprojektowany budynek zapewni komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja Tumskie Ogrody II znajduje się na Ołbinie, ul. Sienkiewicza 28-30 (1.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Tumskie Ogrody II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 199 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tumskie Ogrody II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 199 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 425 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tumskie Ogrody II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tumskie Ogrody II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Tumskie Ogrody II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świętokrzyska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tumskie Ogrody II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tumskie Ogrody II znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO w odległości 130 m, Przedszkole Salezjańskie w odległości 130 m, Salezjańska Szkoła Podstawowa w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tumskie Ogrody II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi Partner w odległości 200 m, Corfamed w odległości 440 m, Art-med w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tumskie Ogrody II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Delikatesy Azjatyckie, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tumskie Ogrody II w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.02.2016
Data aktualizacji: 01.12.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: