Forma

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom S.A.

Ceny od: 9 471 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Forma dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A4 1/0/3U
56,4 m²
Parter
534 164 zł9 471 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Słodkie zwieńczenie od mieszkania 10 000 zł od Archicomu do wykorzystania w Leroy Merlin

  Ciesz się pięknym i funkcjonalnym mieszkaniem, zyskując szeroki wybór produktów oraz fachową poradę ekspertów. Promocja trwa tylko do 30.09.2020r.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Forma

Najprzyjemniej prowadzi się biznes w otoczeniu przyjaznych sąsiadów. Osiedla społeczne Archicomu cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów, którzy doceniają miłe sąsiedztwo. Architekci zadbali, aby spotkania na osiedlu odbywały się w przyjaznej przestrzeni, która jednocześnie zaspakaja podstawowe potrzeby mieszkańców. Na Formie zaprojektowano, więc place zabaw dla dzieci, skwerki rekreacyjne i przestrzenie na sklepy i usługi, które zaspokoją najważniejsze potrzeby mieszkańców. Osiedle będzie spójnym kompleksem urbanistycznym łączącym funkcje mieszkalne, handlowo – usługowe oraz rekreacyjne.Budynek A4 - Lokal U3Lokal dedykowany dla małych działalności usługowych - stomatolog, fizjoterapeuta, fryzjer, salon kosmetyczny, solarium. Położony przy głównej osii komunikacyjnej osiedla. Inwestycja zlokalizowana w popularnej, rozwijającej się dzielnicy.

Inwestycja Forma znajduje się na Poświętnem, ul. Kamieńskiego (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Inwestycja Forma została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 267 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Forma pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 9 471 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Archicom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 267 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 56 m2.
Ceny lokali użytkowych:
 • kształtują się na poziomie 534 164 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 9 471 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Forma

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Forma mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kątowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Forma znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole publiczne Planeta Skarbów w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Forma jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CardioHome w odległości 110 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu w odległości 730 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Forma składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Aligator, w odległości 210 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Forma w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.12.2018

Data aktualizacji: 08.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie