Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 34,4 m² - numer BP3 1/1/11/1k

Oferta archiwalna

Wrocław, Śródmieście, Ołbin, ul. Jedności NarodowejInwestycja: Browary WrocławskieDeweloper: Archicom S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Browary Wrocławskie lub inne propozycje na Ołbinie

POWIERZCHNIA34,4 m²
POKOJE1
PIĘTRO1
TERMIN ODDANIAGotowe
Browary Wrocławskie

9 zdjęć

Browary Wrocławskie

Najbliższe inwestycje

 • Potockiego 25
  Pod wynajem

  Wrocław Investment

 • Zajezdnia Wrocław
  od: 9 341 zł/m2

  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

 • Rezydencja Karłowice
  od: 9 900 zł/m2
  Pod wynajem

  G7 Invest Sp. z o.o.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
BP3 1/1/11/1k
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
1 pokój
Metraż:
34,4 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
1 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Browary Wrocławskie, w której dostępne są jeszcze 53 podobne oferty

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Browary Wrocławskie na Ołbinie przy ul. Jedności Narodowej (2.6 km od centrum Wrocławia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych w których znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 189 o powierzchni od 29 do 118 m², w budynkach jest od 5 do 18 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Browary Wrocławskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu BP3 1/1/11/1k znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom S.A. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

- funkcjonalne mieszkania, imponujące apartamenty i przestronne lofty

- historyczny multifunkcyjny kompleks

- bliskość Odry i terenów rekreacyjnych

- doskonała lokalizacja 10 min od Centrum

- tętniące życiem śródmieście

Browary Wrocławskie to multifunkcyjny kompleks urbanistyczny powstający na terenie starego Browaru Piast przy ul. Jedności Narodowej. Projekt nawiązuje do idei mix-used - znajdą się tutaj lofty, apartamenty, mieszkania, lokale handlowe, kulturalne i biurowe, sklepy, restauracje, przestrzenie co-workingowe oraz miejsca rekreacji. Na terenie kompleksu powstanie unikatowy na skalę Europy klub fitness w budynku stajni z zachowaną pochylnią i żłobami, chillout room, place zabaw dla najmłodszych oraz klub kajakowy. Mieszkańcy skorzystają z sąsiedztwa rzeki, zielonych bulwarów oraz sieci ścieżek rowerowych. Miejscem spotkań staną się 3 place – artystyczny, browarny oraz targowy. Kompleks wypełni docelowo 1076 mieszkań i 32 lokali usługowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Browary Wrocławskie, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 53 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Browary Wrocławskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Browary Wrocławskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mosty Warszawskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Browary Wrocławskie znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Gastronomiczna "HO-GA" Technikum we Wrocławiu w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa Nr 78 w odległości 180 m, MK Szkolenia w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Browary Wrocławskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Laboratorium Dermatologiczne Derma-Lab w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Browary Wrocławskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Centrum Zdrowej Diety, w odległości 290 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 330 m znajduje się Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Browary Wrocławskie w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2018
Data aktualizacji: 10.06.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: