Zięby III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArche Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zięby III dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
93
3
109,97 m²
3
106
3
116,01 m²
3
91
3
116,95 m²
3
92
3
122,76 m²
3
79
3
130,27 m²
3
107
3
138,02 m²
3
108
3
142,8 m²
3
43
4
96,1 m²
Parter
47
4
96,28 m²
1
51
4
96,28 m²
2
55
4
96,28 m²
3
59
4
96,28 m²
4

Opis Inwestycji

LOKALIZACJA w cichej i spokojnej okolicy oraz dogodna komunikacja do centrum miasta, bliskość linii metra, oraz istniejąca zieleń, która stwarza przyjazny klimat osiedla z pewnością sprawi, że nowa inwestycja ZIĘBY 3 to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, komfort i spokój.NOWOCZESNA ARCHITEKTURA budynku w niskiej zabudowie to tylko 5 kondygnacji. Jednocześnie dla wygody mieszkańców zostaną zainstalowane windy. Na parterze są dostępne mieszkania z ogródkami, a na ostatnich kondygnacjach dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano 136 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.Inwestycja ZIĘBY 3 to pierwszy z dwóch budynków, które są realizowane w ramach inwestycji.

Inwestycja Zięby III znajduje się na Starym Imielinie, ul. Zięby 40A (8.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Arche Sp. z o.o..

Inwestycja Zięby III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zięby III pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 96 do 143 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 110 do 143 m2 (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 96 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arche Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 96 do 143 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zięby III

ATUTY INWESTYCJI: - Doskonała komunikacja - Bliskość metra (stacja Stokłosy) - Pobliskie sklepy między innymi E. Leclerc, Lidl, Piotr i Paweł, Auchan - Szkoły, przedszkola - Tereny rekreacyjne - Mutlitkino, kawiarnie, restauracje

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zięby III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Zięby III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Herbsta 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zięby III znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Zielony Latawiec II" w odległości 230 m, Prywatny Punkt Przedszkolny "Gapcio" w odległości 240 m, "Ad Verbum" Centrum Terapii Mowy i Dysleksji w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zięby III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Onkologii w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zięby III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Warzywniaczek, w odległości 400 m znajduje się Mokpol, w odległości 410 m znajduje się Lilu.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zięby III w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.08.2017

Data aktualizacji: 07.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie