Centrum Pabianic

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAR Group Sp.J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowo zrealizowana inwestycja OSIEDLE MIESZKANIOWE „CENTRUM PABIANIC”Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców i funkcjonalności lokali składa się z wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o pow. od 33-128 m2Lokalizacja osiedla sprawia, iż stanowi ono wyjątkową propozycję dla osób ceniących ciszę i spokój. Dodatkowo dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej oraz łatwym dostępem do obwodnicy możemy dotrzeć do centrum łodzi w ciągu 15 minWyposażenie : drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, instalacja elektryczna , telefoniczna, domofon, instalacja TVTeren nieruchomości zagospodarowany kompleksowoOgromnym atutem jest brak czynszu, płacimy tylko za bieżące zużycie mediów- ogrodzone, bezpieczne osiedle;- do dyspozycji mieszkańców garaże oraz miejsca postojowe;- doskonała komunikacja, blisko centrum miasta tylko kilkanaście minut do centrum Łodzi.-przestronne balkony- ogrodzony teren budynku , brama wjazdowa na pilota- ponad standardowo wykończone korytarze- duże przeszklenia mieszkań.Dopłata MdM.Nasze mieszkania uczestniczą w programie’ Mieszkanie dla Młodych” . Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu kredytu , w tym kredytu w programie mieszkanie dla młodychW ofercie mieszkania o różnych powierzchniach od 33 do 128 m2

Inwestycja Centrum Pabianic znajduje się w Pabianicach, ul. Armii Krajowej 25 (3.8 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera AR Group Sp.J..

Inwestycja Centrum Pabianic została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Centrum Pabianic pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper AR Group Sp.J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Centrum Pabianic

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centrum Pabianic mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Centrum Pabianic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzancka/Lutomierska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Pabianic znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 5 w odległości 370 m, Szkoła podstawowa im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach w odległości 410 m, Gimnazjum im. św. Wincentego a Paulo w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centrum Pabianic składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Willa Impresja, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Pabianic w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie