Centrum Pabianic

Oferta archiwalna

Pabianice, ul. Armii Krajowej 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Centrum Pabianic

3 zdjęcia

Centrum Pabianic
Centrum Pabianic
Centrum Pabianic

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowo zrealizowana inwestycja OSIEDLE MIESZKANIOWE „CENTRUM PABIANIC”

Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców i funkcjonalności lokali składa się z wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o pow. od 33-128 m2

Lokalizacja osiedla sprawia, iż stanowi ono wyjątkową propozycję dla osób ceniących ciszę i spokój. Dodatkowo dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej oraz łatwym dostępem do obwodnicy możemy dotrzeć do centrum łodzi w ciągu 15 min

Wyposażenie : drzwi antywłamaniowe, wylewki podpodłogowe, ścianki działowe, tynki gipsowe, grzejniki, podejścia wodociągowe, instalacja elektryczna , telefoniczna, domofon, instalacja TV

Teren nieruchomości zagospodarowany kompleksowo

Ogromnym atutem jest brak czynszu, płacimy tylko za bieżące zużycie mediów

- ogrodzone, bezpieczne osiedle;

- do dyspozycji mieszkańców garaże oraz miejsca postojowe;

- doskonała komunikacja, blisko centrum miasta tylko kilkanaście minut do centrum Łodzi.

-przestronne balkony

- ogrodzony teren budynku , brama wjazdowa na pilota

- ponad standardowo wykończone korytarze

- duże przeszklenia mieszkań.

Dopłata MdM.

Nasze mieszkania uczestniczą w programie’ Mieszkanie dla Młodych” . Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu kredytu , w tym kredytu w programie mieszkanie dla młodych

W ofercie mieszkania o różnych powierzchniach od 33 do 128 m2

Inwestycja Centrum Pabianic znajduje się w Pabianicach, ul. Armii Krajowej 25 (3.8 km od Łodzi), została zrealizowana przez AR Group Sp.J.

Inwestycja Centrum Pabianic została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Centrum Pabianic nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli AR Group Sp.J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centrum Pabianic?

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centrum Pabianic mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Centrum Pabianic znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzancka/Lutomierska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centrum Pabianic znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Pabianic znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 5 w odległości 370 m, Szkoła podstawowa im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach w odległości 410 m, Gimnazjum im. św. Wincentego a Paulo w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centrum Pabianic składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Netto, w odległości 490 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 570 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Pabianic w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: