Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy powiat pabianicki

12 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Srebrna Ostoja Ogrody Południe
  3 kw. 2023
  „Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać.Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

  Srebrna Ostoja Ogrody Południe

  od 5 955 zł/m2
  ul. Srebrne Ostoje , Konstantynów Łódzki(0.1 km od Łodzi)
  Varitex Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Srebrna Ostoja Ogrody
  Oferta archiwalna
  Jest to zamknięte osiedle, które posiada dwa wjazdy od strony południowej i północnej. Teren wyposażony jest w dwa tereny rekreacyjne w postaci ścieżek, elementów małej architektury oraz placów zabaw. Osiedle ma zapewniony dostęp do telewizji naziemnej oraz internetu poprzez instalację światłowodową.Planowany termin oddania do użytkowania:- etap L - 4 kw. 2021- etap K - 2 kw. 2022

  Srebrna Ostoja Ogrody

  od 5 000 zł/m2
  ul. Warzywnicza 22 , Konstantynów Łódzki(0.9 km od Łodzi)
  Varitex Sp. z o.o.
 • Sucha 19
  Oferta archiwalna
  Sucha 19 to kameralne, zamknięte osiedle 9 domów jednorodzinnych, położone przy ulicy Suchej 19 w Ksawerowie, tuż przy granicy z Łodzią.Domy posiadają powierzchnię użytkową między 81 a 83 m2. Każdy dom ma przypisane co najmniej jedno miejsce postojowe. Do 5 domów przynależy garaż. Na dwóch kondygnacjach zaprojektowaliśmy łącznie 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnię i spiżarnię.Działki mają powierzchnie od 130 do 330 m2, w zależności od ich położenia na mapie osiedla.Termin rozpoczęcia prac budowlanych to grudzień 2020 roku, zakończenie prac – lipiec 2022 roku.

  Sucha 19

  od 5 611 zł/m2
  ul. Sucha 19 , Ksawerów, pabianicki(0.5 km od Łodzi)
  Sokoke
 • Osiedle Nowa
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowa to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego w bliskim sąsiedztwie obszarów Złotna i Smulska.Wybierając projekty szczególną uwagę zwracaliśmy na funkcjonalność, ilość pomieszczeń i ich powierzchnię oraz optymalne wykorzystanie działki.

  Osiedle Nowa

  ul. Nowa 4 , Konstantynów Łódzki(0.7 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Osiedle na Małym Skręcie
  Oferta archiwalna
  Osiedle zlokalizowane jest na granicy Łodzi i Ksawerowa (ulica Mały Skręt stanowi granicę między miastami) w odległości około 200 m od drogi krajowej nr 14, jest oddalone 9 km od centrum Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego oraz 5 km od centrum Pabianic.Gwarantuje mieszkańcom spokój cichej osady z dala od miejskiego zgiełku przy jednoczesnym łatwym i krótkotrwałym dojeździe do wymienionych miast. W bezpośredniej bliskości (około 300m) znajdują się przystanki środków komunikacji miejskiej, którymi można dojechać do Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi. W Ksawerowie niedaleko osiedla znajdą Państwo małe sklepy spożywcze, szkołę podstawową i gimnazjum. W odległości około 1 km od osiedla zlokalizowany został kompleks handlowo rekreacyjny „PORT ŁÓDŹ” (www.portlodz.pl), co znacznie podniosło atrakcyjność tego miejsca i jeszcze bardziej usprawniło komunikację ogólnodostępną z wszystkimi częściami Łodzi.Dzięki planowanym w najbliższych dwóch latach inwestycjom drogowym osiedle znajdzie się w doskonałym miejscu pod względem dojazdu do drogi S14 stanowiącej obwodnicę Łodzi i Pabianic i dalej do autostrad A1 i A2 (www.s14n.republika.pl), dzięki czemu dojazd w dowolne miejsce w Polsce będzie dużo łatwiejszy.Domy zostały wybudowane na działkach o powierzchni około 450 m2, charakteryzują się oryginalną architekturą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami przestrzennymi, zostały wybudowane w technologii tradycyjnej przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i technologii. W każdym z domów istnieje przewód kominowy pozwalający na wybudowanie kominka oraz miejsce na usytuowanie kina domowego. Budynki zostały wykonane w stanie deweloperskim tzn. bez podłóg, białego montażu i drzwi wewnętrznych.Osiedle zostało oddane do użytkowania w czerwcu 2010r.

  Osiedle na Małym Skręcie

  ul. Mały Skręt , Ksawerów, pabianicki(0.1 km od Łodzi)
  Inmax Sp. z o.o.
 • Osiedle Nowa II
  Oferta archiwalna
  “Nowa II” to osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowane na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego w bliskim sąsiedztwie dzielnic Złotno i Smulsko.Lokalizacja stanowi jeden z głównych atutów naszej inwestycji. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać zarówno z dobrodziejstw życia w spokojnej i sielskiej atmosferze przedmieścia jak i bliskości tętniącego energią miasta. Dojazd samochodem do centrum Łodzi z osiedla zajmie od 5 do 10 minut. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z komunikacji zbiorowej – przystanek tramwajowy oraz autobusowy znajdują się kilkadziesiąt metrów od ulicy przy której powstaną osiedla.Wybierając projekty szczególną uwagę zwracaliśmy na funkcjonalność, optymalną powierzchnię oraz inne cechy, które ujawnią się podczas użytkowania domu.Chcemy aby dzięki tej starannej selekcji nasze domy spełniły oczekiwania przyszłych mieszkańców. Powierzchnia domów to 152,2 m2 lub 221,9 m2. Przy każdym z nich powstanie indywidualny ogródek i garaż.

  Osiedle Nowa II

  od 3 427 zł/m2
  ul. Nowa 16 , Konstantynów Łódzki(0.6 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Osiedle Przyrodnicza
  Oferta archiwalna
  Osiedle Przyrodnicza to budowa 7 domów jednorodzinny w zabudowie szeregowej z garażami w bryle budynków.Każdy dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze budynku znajdują się: pokój, kuchnia, spiżarnia, korytarz, wiatrołap, łazienka oraz garaż (na jeden samochód). Na I piętrze znajdują się: cztery sypialnie, łazienka oraz korytarz. Każdy dom będzie posiadał trzy tarasy (jeden na parterze i dwa na pierwszym piętrze) oraz podjazd z kostki brukowej dla samochodów.Każdy dom będzie podłączony do mediów sieciowych takich jak: prąd, woda i gaz.W ramach inwestycji proponujemy dla naszych klientów pakiety dodatkowe takie jak: wykończenie domu pod klucz, usługi architekta wnętrz, system inteligentnego domu, montaż rekuperacji oraz zaprojektowanie i wykonanie ogrodu.Osiedle Przyrodnicza to idealna oferta dla małżeństw. Dogodne położenie inwestycji sprawia, iż jest ona konkurencyjna względem inwestycji w Łodzi.

  Osiedle Przyrodnicza

  od 3 542 zł/m2
  ul. Przyrodnicza , Konstantynów Łódzki(1.2 km od Łodzi)
  AAS Development sp. z o.o.
 • Osiedle Nowa I
  Oferta archiwalna
  “Nowa I” to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego w bliskim sąsiedztwie dzielnic Złotno i Smulsko.Lokalizacja stanowi jeden z głównych atutów naszej inwestycji. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać zarówno z dobrodziejstw życia w spokojnej i sielskiej atmosferze przedmieścia jak i bliskości tętniącego energią miasta. Dojazd samochodem do centrum Łodzi z osiedla zajmie od 5 do 10 minut. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z komunikacji zbiorowej – przystanek tramwajowy oraz autobusowy znajdują się kilkadziesiąt metrów od ulicy przy której powstaną osiedla.Wybierając projekty szczególną uwagę zwracaliśmy na funkcjonalność, optymalną powierzchnię oraz inne cechy, które ujawnią się podczas użytkowania domu.Chcemy aby dzięki tej starannej selekcji nasze domy spełniły oczekiwania przyszłych mieszkańców. Powierzchnia domów to 120,57 m2. Przy każdym z nich powstanie indywidualny ogródek i garaż.

  Osiedle Nowa I

  od 3 974 zł/m2
  ul. Nowa 4 , Konstantynów Łódzki(0.7 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Dom w Konstantynowie Łódzkim
  Oferta archiwalna
  Nowa nieruchomość położona tuż przy granicy Konstantynowa Łódzkiego, 20 minut samochodem od centrum Łodzi - w miejscowości FlorentynówLokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz dostęp do natury jaką niewątpliwie zapewnia kameralne osiedle pięciu wolnostojących domów jednorodzinnych przy ulicy Uroczysko - w otoczeniu pięknych terenów leśnych i w pobliżu malowniczych pól.Nowoczesna , a zarazem prosta architektura budynku doskonale wkomponowuje się w sielskie otoczenie, a wydzielona i ogrodzona drewnianym białym parkanem działka o powierzchni 1330m2 usatysfakcjonuje zarówno wielbicieli pracy we własnym ogrodzie jak i zwolenników bardziej leniwych form rekreacji.Oferowany dom o tradycyjnej, zwartej bryle, ma dwie kondygnacje nadziemne: parter o powierzchni 212,46m2 oraz poddasze - do indywidualnej aranżacji- o powierzchni 80m2.Rozkład pomieszczeń w domu jest bardzo funkcjonalny.Na parterze przewidziano przestronny salon z jadalnią oraz z miejscem na kominek (ok. 36 m2), wygodną kuchnię (ok 16 m2) , dwie sypialnie (ok. 24 i 23 m2), gabinet (ponad 11 m2), dwie łazienki, garderobę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy o pow . blisko 33 m2, a także korytarz i wiatrołap. Poddasze - obecnie jednoprzestrzenne można zagospodarowaćstosownie do własnych potrzeb. Na tej kondygnacji przewidziano jeszcze jedną łazienkę ( wyprowadzone zostały podejścia do wszystkich urządzeń sanitarnych). Wejście do budynku oraz wjazd do garażu od strony wschodniej. Podcienia od zachodu i południa podkreślają charakter domu.Nieruchomość wykonana jest z najwyższej klasy materiałów i z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń technicznych . Daje to poczucie luksusu oraz umożliwia komfortową, ekologiczną i oszczędną eksploatację.Oto kilka przykładów zastosowanych rozwiązań:• zewnętrzny tynk silikatowy• dachówka ceramiczna RUPPCeramica• granitowe parapety zewnętrzne• okna dachowe ROTO• okna drewniane BUDREX• na oknach elektrycznie sterowane aluminiowe rolety zewnętrzne oraz moskitiery• ocieplone drzwi zewnętrzne oraz bramy garażowe ( sterowane automatycznie)• powietrzna pompa ciepła STIEBEL ELTRON• przydomowa oczyszczalnia ścieków SOTRALENTZ PolskaW domu są rozprowadzone instalacje: wodno- kanalizacyjna, grzewcza ( ogrzewanie podłogowe oraz dodatkowe grzejniki), elektryczna, rtv, domofonowa, alarmowa oraz kominkowa.Cena domu : 293m2 x 2500,00 PLN/m2(brutto). Kupujący nie płaci podatku.Działka - ogrodzona, z bramą wjazdową automatyczną, podjazdem wyłożonym kostką,z nasadzeniami, oczyszczalnią ekologiczną oraz mediami (energia, woda.) za cenę: 1330m2 x 150,00PLN m2( brutto)Promocja!!! tylko!!! do 30 lipca 2016.Jeśli wyobrażasz sobie swoją rodzinę w tym wspaniałym domu - zadzwoń i umów się na prezentację.

  Dom w Konstantynowie Łódzkim

  ul. Łódzka , Konstantynów Łódzki(0.8 km od Łodzi)
  Freedom Nieruchomości- Łódź

Informacje o powiecie pabianickim

W powiecie pabianickim dostępnych jest 59 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie pabianickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 49 do 113 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (12 mieszkań).
 • 3-pokojowe (32 mieszkania).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie pabianickim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 71 do 87 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie pabianickim kosztuje 364 197 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 468 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie pabianickim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: