Apartamenty 100 m do plaży - etap II

Oferta archiwalna

kołobrzeski, Grzybowo, ul. Długa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty 100 m do plaży - etap II

2 zdjęcia

Apartamenty 100 m do plaży - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Klatki schodowe: wykończone, posadzka i schody: płytki gresowe, ściany i sufity malowane farbami lateksowymi Infrastruktura zewnętrzna: chodniki, drogi dojazdowe, oświetlenie, trawniki w zakresie umożliwiającym korzystanie z budynku i miejsc postojowych.

Konstrukcja budynku

Izolacje akustyczne stropów: styropian twardy 4cm,

Dach

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna; Izolacja i wykończenie połaci dachowej: wełna mineralna 20+5cm o parametrach nie gorszych niż λ=0,044 W/mK, płyty g-k, szpachlowanie łączeń, malowanie w kolorze białym

Elewacja

Elewacja zewnętrzna: ocieplona 15cm styropianem, tynk w metodzie lekkiej-mokrej

Stolarka okienna

Stolarka okienna: PCV, profile pięciokomorowe, potrójne oszklenie, w każdym pomieszczeniu co najmniej jeden nawiewnik w oknie, Okna połaciowe w standardzie Velux/Fakro,

Drzwi zewnętrzne

Drzwi do klatek schodowych - stalowe lub aluminiowe, malowane proszkowo Drzwi wejściowe do apartamentów: stalowe antywłamaniowe klasy C

Balkony

Balkony i tarasy: balkony wykończone płytkami gresowymi, tarasy na gruncie – deski kompozytowe

Posadzka

Posadzki betonowe

Ściany

Ściany konstrukcyjne: bloczki silikatowe Ściany działowe: bloczki z betonu komórkowego Tynki w lokalach: gipsowe maszynowe kategorii III do indywidualnego wykończenia

Parapety zewnętrzne

blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

konglomerat

Instalacje

Instalacja elektryczna i domofonowa – pełen zakres wg projektu, Instalacja telewizyjna, internetowa i telefoniczna - przygotowane dla operatora, Biały montaż dla instalacji elektrycznej i domofonowej (włączniki i gniazda), Instalacja wodna i kanalizacyjna: podejścia do punktów poboru

Ogrzewanie

Kotłownia gazowa budynkowa, Podzielnik ciepła (c.o.) indywidualny dla każdego lokalu, Grzejniki stalowe płytowe z głowicami termostatycznymi, W łazienkach grzejniki drabinkowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Opis inwestycji

Nasz nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy to inwestycja z wielkimi możliwościami, położona w przepięknej nadmorskiej miejscowości. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje, ścieżki rowerowe i spacerowe i co najważniejsze piękna, czysta, szeroka plaża.

Do dyspozycji gości w Etapie II będzie 70 apartamentów jedno-, dwu- oraz trzypokojowych o metrażu od 27,1 m2 do 75,5 m2. Teren inwestycji składa się z dwóch części: północnej i południowej. W części północnej goście będą mogli korzystać z pięknej infrastruktury relaksacyjno-rekreacyjnej na terenach Natura 2000 ogrodu i parku z drewnianymi pergolami, słonecznymi pomostami i tarasami wypoczynkowymi. Przy ośrodku wybudowanych zostanie 390 miejsc parkingowych. Otwarte zielone przestrzenie z trawnikami, kwietnikami, drewnianymi tarasami, małymi placami zabaw i ścieżkami spacerowymi dają możliwość błogiego odpoczynku.

Inwestor przewiduje możliwość wykończenia pod klucz za dodatkową opłatą.

Nasza inwestycja jest idealnym miejscem dla osób marzących o wypoczynku w urokliwej nadmorskiej miejscowości z dala od zgiełku. Obiekty apartamentowe, wkomponowane zostały w istniejącą dookoła zieleń, przy samej szerokiej plaży. Wszystkie budynki zostały wykonane w nowoczesnej formie, dodając prestiżu inwestycji.

Morze korzyści:

1. zysk przez cały rok, nie tylko w sezonie letnim

2. cena za m2 apartamentu znacznie niższa niż w Kołobrzegu

3. nowoczesna inwestycja położona przy samym morzu

4. przepiękna okolica i naturalne otoczenie

5. szerokie i niezatłoczone plaże

6. mnogość atrakcji w promieniu kilku kilometrów

7. możliwość wykończenia pod klucz.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?

Nie pobieramy prowizji przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego.

* świadczymy usługi kompleksowo (sprzedajemy, podnajmujemy i zarządzamy apartamentami)

* posiadamy doświadczonych, rzetelnych Doradców

* cenimy czas naszych Klientów

* do każdego podchodzimy w sposób indywidualny

* gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji

* umożliwiamy skorzystanie z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych

* pomagamy w wyborze dodatkowych usług (np. aranżacja wnętrza nieruchomości).

Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych KLIENTÓW! Nasi Doradcy przykładają szczególną wagę do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty 100 m do plaży - etap II znajduje się w Grzybowie, ul. Długa null (1.4 km od Kołobrzegu), sprzedaż prowadzi Apartments4u24.

Inwestycja Apartamenty 100 m do plaży - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 100 m do plaży - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

To niesamowite miejsce, gdzie cisza i spokój spotyka się z pomysłem na biznes, a bliskość Kołobrzegu to świetna okazja do korzystania z atrakcji dużego i nowoczesnego kurortu. Nasza inwestycja znajduje się w wymarzonej miejscowości dla wielbicieli morskich kąpieli w ciepłe, słoneczne dni. Można śmiało powiedzieć, że są to kołobrzeskie przedmieścia, dzięki czemu łatwo można włączyć się w rytm tego pięknego i ciekawego miasta. Jest to również idealna propozycja dla osób poszukujących ciekawych możliwości zainwestowania swojego kapitału (właściciel apartamentu w czasie, kiedy nie korzysta z lokalu, może go wynająć). Zatoka nad którą leży nasza inwestycja, obfita jest w bursztyny, a fale w niej są znacznie mniej intensywne niż w innych nadmorskich kurortach, zatem miejsce naszej inwestycji jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi. To właśnie w tej malowniczej nadmorskiej miejscowości, tuż przy plaży powstanie nasza inwestycja hotelowo-rekreacyjna. Nasze miejsce słynie z bardzo szerokich plaż, mających nawet 40 metrów szerokości, gdzie bez problemu można znaleźć swoją oazę spokoju. Rosnące przy wydmach lasy sosnowe dodatkowo potęgują uczucie błogiego relaksu, tworząc unikalny mikroklimat, który dobroczynnie wpływa na nasze drogi oddechowe. ATRAKCJE TURYSTYCZNE W OKOLICY: Morze i szeroka plaża w odległości 100 m. Malownicze ścieżki i trasy rowerowe wzdłuż morza. Puby, restauracje, kluby, galerie i sklepy w Kołobrzegu. Port rybacki i turystyczny w Kołobrzegu. Labirynt grabowy i ogrody Hortulus Spectabilis. Latarnie morskie w Kołobrzegu, Gąskach i Niechorzu. Stadnina koni i park rozrywki Dziki Zachód. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów natura 2000. Lokalizacja, walory estetyczne i wypełnienie przestrzeni wokół kompleksu sprawiają, że turyści w pierwszej kolejności wybierać będą nasz obiekt.

Powiat kołobrzeski to region położony w północno-zachodniej części kraju, w woj. zachodniopomorskim, w czterech krainach geograficznych, m.in. Wybrzeżu Trzebiatowskim i Równinie Gryfickiej. W skład powiatu wchodzi 7 gmin zajmujących tereny o łącznej powierzchni 726 km2. Mieszka w nich ok. 77 000 ludzi. Znajdują się tu 124 mniejsze miejscowoście i 2 miasta – stolica regionu Kołobrzeg oraz Gościno. W regionie mieści się 25 podstawówek i 20 gimnazjów, po których na uczniów czeka przeszło 20 szkół wyższego szczebla. W powiecie jest szpital regionalny i 30 przychodni lekarskich. Za rozwój kulturalny odpowiadają domy kultury i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. O rozwój sportu dbają tu kluby sportowe – samych drużyn piłkarskich działa w powiecie aż 10. W Kołobrzegu znajduje się rozbudowany Kompleks Milenium z halą, stadionem i salami gimnastycznymi. Przez powiat biegną: trasa europejska, droga krajowa i trzy drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu również transport publiczny, a w samym Kołobrzegu działają 4 porty morskie o różnym charakterze. Działa tu transport publiczny.

Komunikacja

Przez powiat kołobrzeski przebiega europejska trasa E28. Przechodzi tędy także droga krajowa nr 11 i trzy drogi wojewódzkie: 102, 162 i 163. W Kołobrzegu sprawnie działają porty morskie: jachtowy, handlowy, rybacki i pasażerski. Komunikacja miejska wybiega poza granice miasta i funkcjonuje na terenie całej gminy Kołobrzeg. Na terenie powiatu kursują połączenia PKS i PKP.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty 100 m do plaży - etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty 100 m do plaży - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty 100 m do plaży - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grzybowo - Nadmorska przy Sztormowej.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty 100 m do plaży - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 100 m do plaży - etap II w odległości 140 m znajduje się Basen, w odległości 190 m znajduje się Basen, w odległości 240 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 13.08.2020
Data aktualizacji: 27.04.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Grzybowie

Oferty w Grzybowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: