Apartamenty Jagiellońskie etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jurowiecka, oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.

Białystok, ul. Jurowiecka 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Jagiellońskie etap II

6 zdjęć

Apartamenty Jagiellońskie etap II
Apartamenty Jagiellońskie etap II
Apartamenty Jagiellońskie etap II
Apartamenty Jagiellońskie etap II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Projekt Apartamenty Jagiellońskie powstał po to, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć przyjazne rodzinom miejsce, w doskonałej lokalizacji.

Przedsięwzięcia deweloperskie obejmuje obejmuje w tej chwili 2 budynki wielorodzinne z usługami i handlem zlokalizowane w samym centrum Białegostoku pomiędzy ulicą Jurowiecką a rzeką Białą. Usytuowane jest w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych – tuż przy głównym Centrum Przesiadkowym u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Al. Piłsudskiego, obwodnicy śródmiejskiej, w okolicy Galerii Jurowieckiej i nieopodal od Rynku Kościuszki.

Apartamenty Jagiellońskie zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto tu zamieszka.

II etap, którego budowa i sprzedaż ruszyła we wrześniu 2016 r. oferuje wszystkie zalety pierwszego budynku oraz ma kilka dodatkowych godnych uwagi cech. Na 10 piętrach zmieściło się nieco więcej lokali mieszkalnych. Część komercyjna mieści się tylko na parterze. Większość apartamentów oferuje duże balkony i tarasy oraz wspaniałe widoki szczególnie na wyższych kondygnacjach. Nowością są szklane zabudowy balkonów od strony ulicy Jurowieckiej. Duże przeszklenia, szczególnie od strony rzeki Białej to jedna z największych atrakcji inwestycji. Standard wykończenia części wspólnych, wygodne i ciche windy, zastosowane materiały elewacyjne oraz stolarka gwarantują najwyższą dostępny na rynku jakość naszej oferty.

Dzięki zróżnicowanym, dopasowanym do potrzeb rynku metrażom oraz atrakcyjnym układom mieszkań, każdy znajdzie coś dla siebie. Rodzinom szukającym ciekawej i dobrze zlokalizowanej przestrzeni życiowej przygotowaliśmy 3 i 4 pokojowe apartamenty o wygodnych i funkcjonalnych rozkładach i dużych tarasach. Osoby młode szukające 2-3 pokoi znajdą szeroki wybór kompaktowych i ciekawie zaaranżowanych lokali. Inwestorzy planujący inwestycję w nieruchomości docenią naszą lokalizację oraz wybór znakomitych apartamentów nadających się na wynajem – od 24-metrowych kawalerek, przez korzystnie zaprojektowane 2 pokoje, po większe metraże.

Oczywiście podobnie jak w pierwszym etapie istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej. Termin zakończenia budowy II etapu to II kwartał 2018 r.

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie etap II znajduje się w Białymstoku, ul. Jurowiecka 23 (0.9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 193 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 193 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Jagiellońskie powstają z myślą o osobach ceniących wygodę zamieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum (12 min do deptaku na Rynku Kościuszki) a jednocześnie oczekujących spokoju i chwili wytchnienia poprzez dostęp do terenów zielonych. Budynek mieszkalny zostanie usytuowany w spokojnej części ulicy Jurowieckiej z drugiej strony w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Rzeki Białej, będących w planach zagospodarowania miasta. Od strony południowo – zachodniej najbliższe budynki znajdują się na ul. Włókienniczej a w związku z tym niezmiernym atutem apartamentów jest przestrzeń i widok na panoramę miasta. Przedsięwzięcie przy ul. Jurowieckiej to niepowtarzalne połączenie wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów, oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań. W sercu Białegostoku pozostało już niewiele miejsca na nowe inwestycje mieszkaniowe. Wolne działki są nieliczne i rzadko nadają się na zabudowę mieszkaniową. Inwestycja przy ul. Jurowieckiej 23 jest jedną z niewielu o tak dobrej lokalizacji. Położenie blisko centrum gwarantuje dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się kręgielnia i bilard, pływalnia BOSiR, Centrum Handlowe Galerii Jurowieckiej a w nim m.in. kino, siłownia i restauracje. Innymi atutami jest bliskość do przedszkoli, szkół, przychodni i szpitala MSWiA Możliwość korzystania z luksusu życia w centrum miasta, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, stanowi również silny bodziec dla potencjalnych najemców. Zwiększa to niewątpliwie popyt na oferowane w Apartamentach Jagiellońskich mieszkania i tym samym gwarantuje inwestorom zysk z ich wynajmu lub ewentualnej sprzedaży w dalszej perspektywie.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jurowiecka/Ciepła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 8 w Białymstoku w odległości 190 m, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ciepłej w odległości 220 m, Niepubliczna Placówka Szkolenia Ustawicznego "Jagiellonia" w Białymstoku w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Artemida w odległości 240 m, Szpital MSWiA w odległości 380 m, Dziecięca Przychodnia Chirurgiczno-Ortopedyczna w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Stokrotka, w odległości 210 m znajduje się Krakowski Kredens.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Jagiellońskie etap II w odległości 180 m znajduje się Pływalnia Sportowa BOSiR, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Calypso.

Data publikacji: 23.01.2017
Data aktualizacji: 23.09.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: