Angel Stradom

9 zdjęć

Angel Stradom
Angel Stradom
Angel Stradom
Angel Stradom

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Angel Stradom dostępna jest 1 oferta

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (1)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena

C.503

4

123,7 m²

5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • usługi concierge
  • recepcja
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • basen
  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • 10 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

124 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

20% / 80%.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Prestiż inwestycji buduje nie tylko bliska odległość od Wawelu (zaledwie 150m), ale również bezpośrednie sąsiedztwo przepięknych Ogrodów Księży Misjonarzy oraz ekskluzywnego hotelu Marriott z linii Autograph Collection.

Angel Stradom podnosi pojęcie miejskiego luksusu na wyższy poziom. Wysmakowana, elegancka architektura obiektu zapewni mieszkańcom nie tylko wygodę, ale też możliwość codziennego obcowania z pięknem. Rozkłady apartamentów zaprojektowano tak, aby zachować równowagę pomiędzy przestrzenią a intymnością. Lokalizacja w Centrum, a jednocześnie bezpośrednim otoczeniu natury pozwala na wybór pomiędzy dynamiczną, miejską aktywnością, a relaksem i wyciszeniem. Angel Stradom to przestrzeń do eleganckiego życia pełnego możliwości.

Inwestycja Angel Stradom znajduje się na Starym Mieście, ul. Stradomska 12/14 (1.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Angel Poland Group.

Inwestycja Angel Stradom została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Angel Stradom w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 124 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Angel Poland Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Angel Stradom?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Angel Stradom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Angel Stradom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stradom 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Angel Stradom znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Angel Stradom znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w odległości 60 m, III Społeczne Liceum Ogólnokształcące w odległości 60 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w odległości 60 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Angel Stradom w odległości 130 m znajduje się Atlantic Squash & Fitness, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Klub Bilardowy PiK.

Data publikacji: 24.10.2019
Data aktualizacji: 16.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mieście

Oferty na Starym Mieście

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: