Angel Stradom

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAngel Poland Group

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Angel Stradom dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
C.106
1
30,92 m²
1
C.209
1
36,79 m²
2
C.213
1
30,62 m²
2
B.108
2
40,02 m²
1
C.215
2
49,27 m²
2
B.401
2
60,7 m²
4
B.406
2
38,78 m²
4
B.302
3
114,98 m²
3
B.02
3
79,67 m²
Parter
A.104
3
81,23 m²
1
A.102
3
104,02 m²
1

Opis Inwestycji

Prestiż inwestycji buduje nie tylko bliska odległość od Wawelu (zaledwie 150m), ale również bezpośrednie sąsiedztwo przepięknych Ogrodów Księży Misjonarzy oraz ekskluzywnego hotelu Marriott z linii Autograph Collection.AngelStradom podnosi pojęcie miejskiego luksusu na wyższy poziom. Wysmakowana, elegancka architektura obiektu zapewni mieszkańcom nie tylko wygodę, ale też możliwość codziennego obcowania z pięknem. Rozkłady apartamentów zaprojektowano tak, aby zachować równowagę pomiędzy przestrzenią a intymnością. Lokalizacja w Centrum, a jednocześnie bezpośrednim otoczeniu natury pozwala na wybór pomiędzy dynamiczną, miejską aktywnością, a relaksem i wyciszeniem. AngelStradom to przestrzeń do eleganckiego życia pełnego możliwości.

Inwestycja Angel Stradom znajduje się na Starym Mieście, ul. Stradomska 12/14 (1.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Angel Poland Group.

Inwestycja Angel Stradom jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań w tym 19 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Angel Stradom pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 31 do 115 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 31 do 37 m2 (3 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 61 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 80 do 115 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Angel Poland Group przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi concierge, basen, recepcja, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań w tym 11 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 31 do 115 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Angel Stradom

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Angel Stradom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Angel Stradom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stradom.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Angel Stradom znajdują się się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w odległości 60 m, III Społeczne Liceum Ogólnokształcące w odległości 60 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Angel Stradom jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Angel Stradom składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Avita, w odległości 80 m znajduje się Stara Pas.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Angel Stradom w odległości 80 m znajduje się Krakowski Ośrodek Zen, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Bowling.

Data publikacji: 24.10.2019

Data aktualizacji: 24.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie