Dom na Waryńskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAleksandria

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy domów i obiektów przemysłowych pozwoliło na wypracowanie właściwych metod budowy, doboru odpowiednich technologii oraz co najważniejsze na właściwą ocenę potrzeb.Inwestor, który chce kupić mieszkanie zadaje wiele pytań, na które odpowiedź my w wielu przypadkach znamy. Wiemy jakie dobrać materiały podczas budowy by dom był przyjazny i zdrowy dla użytkownika. Kilka lat współpracy z klientami skutkuje tym, że z doświadczenia wiemy co zrobić by mieszkania były funkcjonalne i wielkościowo dopasowane do różnych potrzeb.Przewidzieliśmy również możliwość dostosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych tak aby łamać istniejące w naszym kraju bariery... mówić można dużo... ale najlepiej sprawdź sam. Oceń nasze nowe "dziecko" - DOM na Waryńskiego - efekt naszych własnych doświadczeń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i w przypadku zainteresowania mieszkaniem kontaktu z naszą firmą.

Inwestycja Dom na Waryńskiego znajduje się w Pabianicach, ul. Waryńskiego 23 (4.2 km od Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Aleksandria.

Inwestycja Dom na Waryńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dom na Waryńskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aleksandria przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom na Waryńskiego

Pabianice to spokojne miasto liczące ok. 65 tys. mieszkańców i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Park Wolności, Park Słowackiego, las miejski czy zalew „Businka” sprawiają, że to świetne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Jednocześnie można tu znaleźć spore centrum handlowe (CH Echo) i liczne markety a zaledwie ok. 5 km dalej znajdują się łódzkie galerie handlowe i PTAK, czyli największy w Polsce supermarket odzieżowy. Niewielkie miasto ma też dobrze rozwinięty system edukacji z własną szkołą wyższą (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna). Jest też dobrze skomunikowane, zarówno w obrębie miasta, jak i okolicznych miejscowości dzięki kolejom, dziewięciu autobusom podmiejskim i kilku prywatnym. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy zabytków – Pabianice to m.in. dwór obronny kapituły krakowskiej, dom tkaczy, pozostałość fabryki czy pałac rodziny Enderów. Większość zabudowy Pabianic stanowią powojenne blokowiska i resztki zabudowy fabrycznej. Bliskość Łódzkiej filmówki, politechniki czy uniwersytetu a także kilkanaście pabianickich przedszkoli, dwa licea i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna sprawiają, że Pabianice są ciekawym ośrodkiem naukowym.

Komunikacja

Z Pabianic do Łodzi można dostać się dzięki kolei jak i kilku autobusom prywatnym i państwowym. Do tego w odległości ok. 8 kilometrów od Pabianic znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. W. Reymonta. W Pabianicach działa 7 linii autobusów miejskich, jedna nocna i 9 autobusów podmiejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom na Waryńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Dom na Waryńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zamkowa - Traugutta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Waryńskiego znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Policealna Szkoła Awangarda w Pabianicach w odległości 80 m, Szkoła podstawowa im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach w odległości 230 m, Gimnazjum im. św. Wincentego a Paulo w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom na Waryńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologi Protetyka w odległości 400 m, Szpital w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom na Waryńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się SŁAWA, w odległości 100 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 140 m znajduje się Galeria Pabianicka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Waryńskiego w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie