Aleksandria logo

Aleksandria

Pabianice, ul. Trębacka 6 lok. 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy domów i obiektów przemysłowych pozwoliło na wypracowanie właściwych metod budowy, doboru odpowiednich technologii oraz co najważniejsze na właściwą ocenę potrzeb.

Inwestor, który chce kupić mieszkanie zadaje wiele pytań, na które odpowiedź my w wielu przypadkach znamy. Wiemy jakie dobrać materiały podczas budowy by dom był przyjazny i zdrowy dla użytkownika. Kilka lat współpracy z klientami skutkuje tym, że z doświadczenia wiemy co zrobić by mieszkania były funkcjonalne i wielkościowo dopasowane do różnych potrzeb.

Przewidzieliśmy również możliwość dostosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych tak aby łamać istniejące w naszym kraju bariery… mówić można dużo… ale najlepiej sprawdź sam. Oceń nasze nowe “dziecko” – DOM na Waryńskiego – efekt naszych własnych doświadczeń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i w przypadku zainteresowania mieszkaniem kontaktu z naszą firmą.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Aleksandria logo
Aleksandria
Pabianice, ul. Trębacka 6 lok. 12

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: