Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rumiana House II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Rumiana, oferowane bezpośrednio przez

Albero Invest

Warszawa, Wilanów, Wilanów Niski, ul. Rumiana 66

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rumiana House IIRumiana House II

11 zdjęć

Rumiana House II
Rumiana House II
Rumiana House II
Rumiana House II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom
  • rekuperacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (1): 10 mkw, wliczone w cenę apartamentu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca) : wliczone w cenę apartamentu

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Rumiana House II logo

Rumiana House II wygrała nagrodę dla najlepszej inwestycji na ŚWIECIE!

Ponad 100 jurorów w oficjalnym konkursie International Property Awards zdecydowało, że to właśnie Rumiana House II jest najlepszą inwestycją w kategorii "Residential Development 2-9 Units" na świecie!

Apartamenty Rumiana House to niezwykle prestiżowa inwestycja, która w unikatowy sposób połączy cechy luksusowego apartamentowca z okazałością domu jednorodzinnego. Jak to możliwe? W dwóch budynkach znajdą się jedynie 4 dwupoziomowe lokale o metrażach od 277 do 299 m².

Wnętrza wszystkich apartamentów zaplanowano w otwartej formule, aby dać przyszłym mieszkańcom jak najszersze możliwości aranżacyjne. Wysokie okna i duże przeszklenia zapewnią nie tylko wspaniałe widoki i dostęp do dziennego światła, lecz również spotęgują wrażenie przestrzeni i nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego i nowoczesnego stylu.

Lokale umieszczone na parterze i pierwszym piętrze będą mieć do dyspozycji własne, duże ogrody, natomiast do apartamentów zlokalizowanych na kondygnacji pierwszej i drugiej przynależeć będą rozległe tarasy. Zostanie również doprowadzona do nich prywatna winda z poziomu garażu.

Inwestycja Rumiana House II znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Rumiana 66 (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Rumiana House II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rumiana House II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska 10 mkw, wliczone w cenę apartamentu.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rumiana House II?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rumiana House II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 198 metrów od inwestycji Rumiana House II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łowcza 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rumiana House II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rumiana House II znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Artystyczno-Językowe Midori Pre-School w odległości 75 m, Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Edison w odległości 200 m, szkoła w odległości 215 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rumiana House II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 348 m, Villa Dent w odległości 648 m, Instytut Psychiatrii i Neurologii w odległości 689 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rumiana House II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 274 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się FRAC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rumiana House II znajdują się Boiska w odległości 25m oraz 370 m, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.11.2022
Data aktualizacji: 01.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023