Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy

Oferta archiwalna

Tychy, ul. Nowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy

6 zdjęć

Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy
Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy
Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy
Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 26 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Jest to 6 budynków w zabudowie szeregowej każdy o powierzchni 140,70 m2 (łącznie z garażem) budowanych w Tychach, przy ul. Nowej, w dzielnicy Żwaków.

Budynki o nowoczesnej architekturze z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń, wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach ceniących sobie prywatność w nowoczesnym wydaniu np. sypialnia gospodarzy z prywatną łazienką, pozostałe dwie sypialnie również posiadają swoją łazienkę natomiast część

dzienna/gościnna posiada bezpośredni dostęp do wc, a wszystko zróżnicowane poziomami dla zapewnienia większego komfortu.

Jest to II etap budowanego przez nas osiedla, pierwszy etap, został już zakończony i oddany do eksploatacji. Był to zespół dwóch nowoczesnych

budynków 9-rodzinnych z lokalami usługowymi wraz z przynależną infrastrukturą.

Nasze inwestycje cechuje ciekawa i niespotykana architektura, wykończenia wysokiej klasy materiałami, solidne wykonanie, przemyślane rozwiązania

projektowe i techniczne, dbałość o szczegóły a także wyjątkowy charakter całości przedsięwzięcia.

Nauczeni doświadczeniem, dbamy również o niskie koszty eksploatacji naszych produktów,

w naszej najnowszej inwestycji również zostanie zastosowany system wentylacji higrosterowalnej AERECO, dzięki temu zostanie zmniejszone zapotrzebowanie

na ciepło do ogrzewania powietrza wentylacyjnego o 43% (rekomendacja techniczna RT ITB-1188/2010) a co za tym idzie zmniejszą się rachunki za ogrzewanie domów.

Osiedle zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części miasta. Jest to piękny malowniczy teren, czysty ekologicznie, o niskiej zabudowie w sąsiedztwie lasu.

Domy budowane w drugim pasie od ul. Nowej są one jednocześnie oddalone od miejskiego zgiełku a zarazem teren ten jest bardzo dobrze rozwinięty “komunikacyjnie”.

Inwestycja Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy znajduje się w Tychach, ul. Nowa (4.5 km od centrum Tych), została zrealizowana przez Akord Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Akord Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Lokalizacja inwestycji

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Żwaków Nowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 1 w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.08.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Tychach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: