Akacjowy Zakątek

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAkacjowy Zakątek Polska Grupa Deweloperska

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 445 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

To kameralne osiedle z 16 mieszkaniami będzie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy nowych domków jednorodzinnych w Mójczy oddalone zaledwie 5 km od kieleckiego Rynku. Piękny widok na pasmo Gór Świętokrzyskich oraz otaczająca zieleń spełni oczekiwania wielbicieli natury, a miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu docenią spacery w sąsiedztwie zbiornika wodnego oraz możliwość korzystania z leśnych ścieżek rowerowych.Zakątek to zespół czterech niezależnych budynków, w skład których wchodzą cztery trzypokojowe lokale wraz z obszernym salonem. Każde mieszkania posiada komórkę lokatorską, miejsce parkingowe naziemne oraz garaż mogący pomieścić dwa auta. Z boku będą wejścia prowadzące do dwóch mieszkań na parterze i pierwszym piętrze.Mieszkańcy parteru w cenie mieszkania będą mieli do dyspozycji prywatny ogród o powierzchni do 119 metrów kwadratowych, natomiast mieszkania na górnych poziomach posiadają przestronne 17 metrowe tarasy, duże balkony oraz poddasze.Piękna, cicha i zielona okolica spotka się z uznaniem najbardziej wymagających klientów, a komfortowe i przytulne mieszkania pozwolą Państwu na stworzenia ciepłych i rodzinnych domów.Początek budowy pierwszego etapu planowany jest na marzec 2020 roku i będzie obejmował jeden budynek z 4 mieszkaniami, natomiast drugi etap składający się z trzech kolejnych budynków z 12 mieszkaniami na styczeń 2021 roku.Mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów na etapie budowy istnieje możliwość przerobienia trzech sypialni na dwie większe oraz zintegrowanie salonu z kuchnią.

Inwestycja Akacjowy Zakątek znajduje się w Mójczej, ul. Akacjowa 6 (0.4 km od Kielc), jest realizowana przez dewelopera Akacjowy Zakątek Polska Grupa Deweloperska.

Inwestycja Akacjowy Zakątek jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Akacjowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 76 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 5 520 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Akacjowy Zakątek Polska Grupa Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Akacjowy Zakątek

Akacjowy Zakątek to wyjątkowe miejsce dla osób pragnących spokoju od miejskiego zgiełku i ceniących doskonałą komunikację do centrum Kielc. Doskonała lokalizacja w południowo-wschodniej części miasta i brak drogowych zatorów pozwala na dotarcie autem i komunikacją miejską w 10 minut do galerii handlowych, sklepów, szkół i najważniejszym miejskich instytucji.

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mójcza kościół.

Data publikacji: 25.08.2020

Data aktualizacji: 25.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie