Osiedle Polanka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Agat Deweloper Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 65 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Zielony Wojnów (4,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Zielony Wojnów znajduje się na Wojnowie, ul. Dobrzykowicka (8,2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Zielony Wojnów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 7 nowych domów o powierzchni 112 m2.

Wrocław, Psie Pole, Wojnów, ul. Dobrzykowicka (8,2 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Zielony Wojnów
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Domów: 7
 • Powierzchnia: 112 m2
 • Liczba pokoi: 5
JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Małe Wilczyce (7,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Małe Wilczyce znajduje się w Wilczycach, Wilczyce (0,1 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera BNM Development Sp. z o.o.. Inwestycja Małe Wilczyce jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 130 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 29 nowych domów o powierzchniach od 96 do 209 m2.

Wrocławski, Wilczyce, Wilczyce (0,1 km od Wrocławia)
Ceny od: 3 727 zł/m2

Inwestycja polecana

Małe Wilczyce
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba Domów: 29
 • Powierzchnia: 96 - 209 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
BNM Development Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Parkowe Radwanice (8,6 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Parkowe Radwanice znajduje się w Radwanicach, ul. Dębowa 16-42 (1 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.. Inwestycja Parkowe Radwanice jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 37 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 11 nowych domów o powierzchni 95 m2.

Wrocławski, Radwanice, ul. Dębowa 16-42 (1 km od Wrocławia)
Ceny od: 4 718 zł/m2

Inwestycja polecana

Parkowe Radwanice
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Domów: 11
 • Powierzchnia: 95 m2
 • Liczba pokoi: 4
MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.
Domy spełniające kryteria

Opal II to dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zaprojektowany tak, by spełniał oczekiwania czteroosobowej rodziny. Budynek ma jasny podział stref, który rozdziela rytm dnia i nocy, między przestrzeń parteru i poddasza. Dół to strefa relaksu. W przestronnym salonie, połączonym z kuchnią, znalazło się miejsce na kominek. Bezpośrednio stąd, wyjdziemy na taras i do ogrodu. Dodatkowo do dyspozycji mamy pokój (doskonały na gabinet, pokój gościnny lub pralnię), łazienkę, wiatrołap i obszerny korytarz z klatką schodową.

Na poddaszu są trzy pokoje/sypialnie oraz duża łazienka. Dzięki stosunkowo wysokim ścianką kolankowym, do dyspozycji jest cała przestrzeń podłogi. Z górnego korytarza możemy wejść na niezabudowany stryszek.

Przed budynkiem znajduje się podjazd dla samochodu. Całość uzupełnia ogrodzenie panelowe. Mieszkańcy mają do dyspozycji kilkusetmetrowy ogród.
Głównymi atutami domu jest funkcjonalne i ergonomiczne wnętrze, zwarta bryła budynku zapewniająca ekonomiczność eksploatacji oraz harmonijne połączenie strefy dziennej z tarasem i ogrodem.

Inwestycja Osiedle Polanka znajduje się w Dobrzykowicach, ul. Makowa (3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Agat Deweloper Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c..

Inwestycja Osiedle Polanka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 26 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Polanka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 116 metrów kwadratowych w cenie od 343 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agat Deweloper Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Polanka

Osiedle Polanka położone jest na granicy Dobrzykowic, Krzykowa i Nadolic Małych. Domy znajdują się blisko głównej drogi z dojazdem poprzez nowo wykonany zjazd z drogi powiatowej. Ze względu na to, że osiedle położone jest w dalszych szeregach działek, nie dochodzą tutaj hałasy z drogi głównej a w pobliżu nie ma żadnych zakładów produkcyjnych. Inwestycje składać się będzie z dwudziestu ośmiu budynków jednorodzinnych dwulokalowych (typu bliźniak), położonych wzdłuż wewnętrznej ulicy. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta, dzięki temu uzyskaliśmy dużą przestrzeń z boków budynku, umożliwiającą wykonanie powiększonego podjazdu. Oś jezdni jest jednocześnie osią północ-południe, co daje dobre oświetlenie wszystkim ogrodom.

Osiedle Polanka zaopatrzone będzie w konieczne media. Domy podłączone są do wody, gazu, prądu i kanalizacji. Działki są zróżnicowanej wielkości od 640 m2 do 1100 m2 (połowa tej powierzchni na jedną połówkę domu).

Dobrzykowice leżą w malowniczej gminie Czernica położonej we wschodniej części powiatu wrocławskiego. Gmina ta ze względu na bezpośrednie graniczenie z Wrocławiem jest doskonałym miejscem do osiedlenia się dla osób pracujących w mieście, ale chcących odpocząć od hałasu i zgiełku. Gmina ma rozwinięte placówki edukacji publicznej, dobre restauracje i znakomitą komunikację z Wrocławiem, która po zakończeniu prac na właśnie budowanej obwodnicy, jeszcze się polepszy.
Największym atutem jest jednak bogactwo przyrodnicze i krajobrazowe regionu. To idealne miejsce dla wielbicieli pieszych i rowerowych wycieczek. Okoliczne lasy sprzyjają spacerom i zbieraniu grzybów, a zbiorniki wodne i rzeki zachęcają do turystyki wodnej i wędkarstwa.

Przyroda, jak na miejsce tak bliskie dużego miasta jest wciąż dobrze zachowana. Udokumentowano występowanie rzadkich gatunków roślin, ryb (np. koza złotawa - znajdująca się na liście zwierząt zagrożonych wyginięciem), ptaków (np. bocian biały - liczne gniazda, łabędź niemy, żuraw, brzegówka, krwawodziób, remiz), zwierząt: (np. gacek brunatny, kuna domowa, gronostaj, łasica łaska, bóbr).
Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania i cieszenia się odpoczynkiem po dniu spędzonym w pracy.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 09 marca 2018 15:38

Data aktualizacji: 16 listopada 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Agat Deweloper Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Polanka

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie