Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Sikornik - etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kormoranów, oferowane bezpośrednio przez

Adatex

Gliwice, ul. Kormoranów 4C

Apartamenty Sikornik - etap IIApartamenty Sikornik - etap II

3 zdjęcia

Apartamenty Sikornik - etap II
Apartamenty Sikornik - etap II
Apartamenty Sikornik - etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

69 - 75/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 311 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 18 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 17 sklepów, 21 obiektów sportowych, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 69 do 75 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe mieszkania w Gliwicach na tle innych nieruchomości znajdujących się w pobliżu wyróżnia minimalistyczna i ponadczasowa architektura budynków. Dzięki temu cechuje je prestiż i wpisywanie się w trendy nowoczesności. Planując układ budynku i mieszkań braliśmy pod uwagę współczesne potrzeby mieszkalne – przestrzeń i wygodę.

Nasze minimalistyczne projekty wyróżniają się na tle innych rozwiązań architektonicznych, jest to zamiłowanie do skromnej, nowoczesnej kolorystyki. Wyróżniająca się biel a na niej szarości sprawia, że cała przestrzeń staje się bardzo wyważona. Elewacja wykończona strukturą w postaci drewna i antracytu sprawiają, że dodaje to szczególnej atrakcyjności osiedla. Dodatkowo, nasza nowa inwestycja w Gliwicach zawiera także przestronne balkony i tarasy, które skutecznie podkreślają jej ponadczasową architekturę.

Apartamenty Sikornik w Gliwicach to wykończenie na najwyższym poziomie, ze szczególną troską włożoną w estetykę wykonania. Na uwagę zasługują także garaże przynależne do budynku oraz miejsca parkingowe, które są niezbędnym elementem dla mieszkańców Osiedla Sikornik. Równie istotną cechą jest również nasłonecznienie mieszkania, które ma pozytywnie wpływać na każdego lokatora inwestycji.

Wybierając teren pod inwestycję Gliwice Apartamenty Sikornik zależało nam na tym, aby teren Osiedle Sikornik został zagospodarowany w taki sposób, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom łatwy dostęp do komfortowego wypoczynku i relaksu, jednocześnie z łatwym dostępem do centrum miasta i jego głównych atrakcji.

Projekt został stworzony przez naszych najlepszych pracowników, którzy połączyli w całość wszystkie najbardziej pożądane cechy jakie powinno posiadać Osiedle na Sikorniku w Gliwicach. Naszym celem było stworzenie miejsca idealnego dla osób ceniących sobie funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. Triada ta daje gwarancję, że zaspokojone zostaną oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Korzyści jest dużo więcej. O wysokiej jakości całości świadczy także starannie przemyślana przestrzeń, która w harmonijny sposób łączy się z naturą.

Inwestycja Apartamenty Sikornik - etap II znajduje się w Gliwicach, ul. Kormoranów 4C (2.4 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez Adatex.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 69 do 75 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Adatex przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 311 metrów od inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikornik Wilgi.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 29 w odległości 24 m, Szkoła Podstawowa nr 41 imienia Władysława Broniewskiego w odległości 73 m, przedszkole w odległości 88 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 246 m, Przychodnia Sikornik w odległości 635 m, Focus w odległości 727 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 51 m znajduje się Na Górce, w odległości 195 m znajduje się Społem, w odległości 211 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sikornik - etap II w odległości 142 m znajduje się boisko / kort, w odległości 175 m znajduje się boisko / kort, w odległości 179 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.04.2023
Data aktualizacji: 05.07.2024
Adatex logo

Adatex

Adres biura sprzedaży:

Graniczna 34B/U24, 41-303, Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023