Osiedle Stańczyka

Oferta archiwalna

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 631 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Stańczyka

4 zdjęcia

Osiedle Stańczyka
Osiedle Stańczyka
Osiedle Stańczyka
Osiedle Stańczyka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 219 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Stańczyka logo

Inwestycja realizowana jest przez spółkę Activ Bronowice Sp.z o.o. Sp.k. wchodzącą w skład Grupy Activ Investment sp. z o.o.

Powstająca w modnych, bezpiecznych i zielonych Bronowicach inwestycja Osiedle Stańczyka to propozycja kierowana głównie do ludzi młodych i aktywnych, dla których nowoczesny design, rozwinięta infrastruktura oraz dogodna komunikacja z centrum miasta to najważniejsze cechy idealnego miejsca do życia.

Inwestycja realizowana będzie etapami. W etapie pierwszym powstanie 158 mieszkań wśród których znajdą się zarówno jedno, dwu, trzy jak i czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchniach od 27 do 92 m². W etapie drugim przewidziano 61 mieszkań o powierzchniach od 26 do 97 m².

Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano zarówno komórki lokatorskie jak i miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz na zewnątrz budynku.

Uprzejmie informujemy, iż w przypadku kierowania na wskazane dane kontaktowe (adres e-mail, nr telefonu) oraz poprzez formularz kontaktowy korespondencji w związku z Państwa zainteresowaniem niniejszą ofertą, Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Activ Investment sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3A. Przekazane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania dotyczącego wybranej przez Państwa oferty. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności www.activ-investment.eu/polityka-prywatnosci-activ-bronowice oraz na stronie www.activ-investment.eu.

Inwestycja Osiedle Stańczyka znajduje się na Bronowicach, ul. Stańczyka (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Stańczyka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 219 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stańczyka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stańczyka?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stańczyka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Stańczyka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Stańczyka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stańczyka znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 220 m, GALICYJSKIE CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 220 m, GALICYJSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stańczyka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stańczyka w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się My Fitness Place, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: