Braniborska 44

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezActiv Investment Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 714 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Legnicka 33(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, Szczepin, ul. Legnicka 33 (2.4 km od centrum Wrocławia)
  Legnicka 33
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 98
  Powierzchnia: 40 - 101 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 10 ofert
  Vantage Development S.A.
 • Halo Apartamenty(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa 29a – 31a (1.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 272 brutto/m2
  Halo Apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 40 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Przy Arsenale(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Przy Arsenale
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 40 - 69 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Braniborska 44

Inwestycja realizowana jest przez spółkę Activ Braniborska Sp.z o.o. Sp.k. wchodzącą w skład Grupy Activ Investment sp. z o.o.Braniborska 44 to nowy, prestiżowy adres na mapie Wrocławia zaledwie 1,2 km od Wrocławskiego Rynku.Ulica Braniborska, przy której znajduje się inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze Starym Miastem. Od najbliższego przystanku tramwajowego dzielić będzie ją zaledwie 200 m, a sama podróż zajmie nie więcej niż 5 minut. Lokalizacja blisko centrum oraz przemyślane układy mieszkań głównie 1 oraz 2 pokojowych sprawiają, że będzie to wymarzona inwestycja dla inwestorów. Ci, którzy poszukują większego lokum do zamieszkania z rodziną także znajdą coś dla siebie. W ofercie przewidzieliśmy także większe mieszkania 3 oraz 4 pokojowe o powierzchniach dostosowanych do różnych potrzeb.Uprzejmie informujemy, iż w przypadku kierowania na wskazane dane kontaktowe (adres e-mail, nr telefonu) oraz poprzez formularz kontaktowy korespondencji w związku z Państwa zainteresowaniem niniejszą ofertą, Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Activ Investment sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3A. Przekazane przez Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi zapytania dotyczącego wybranej przez Państwa oferty.Więcej informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności www.www.activ-investment.eu/polityka-prywatnosci-wroclaw oraz na stronie www.activ-investment.eu.

Inwestycja Braniborska 44 znajduje się na Szczepinie, ul. Braniborska 44 (2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Braniborska 44 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 319 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Braniborska 44 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 319 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w garażu podziemnym.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Braniborska 44

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Braniborska 44 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Braniborska 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młodych Techników.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Braniborska 44 znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zaoczna Policealna Szkoła "Cosinus " we Wrocławiu w odległości 100 m, Zaoczna Policealna Szkoła "COSINUS I" we Wrocławiu w odległości 100 m, Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Nr 1 w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Braniborska 44 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Starmed w odległości 300 m, Polski Związek Głuchych w odległości 410 m, Przychodnia Ziemo-Vita w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Braniborska 44 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Braniborska 44 w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Fitness Academy, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.02.2018

Data aktualizacji: 17.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie