Moja Atmosfera

Oferta archiwalna

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Klimczaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 223 oferty w najbliższej okolicy!

Moja Atmosfera

3 zdjęcia

Moja Atmosfera
Moja Atmosfera
Moja Atmosfera

Najbliższe inwestycje

 • Royal Residence 4
  1 kw. 2024
  Royal Residence to enklawa nowoczesnych, niskich budynków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych materiałów zagwarantują mieszkańcom komfortowe miejsce do życia. W ramach projektu powstaną apartamenty wysokiej klasy, w tym penthousy z przestronnymi tarasami. Wszystkie wyposażone będą w system domu inteligentnego Smart House by Keemple.Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych i naturalnych materiałów takich jak kamień, ceramika i drewno, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak i podczas korzystania z gustownie urządzonych części wspólnych. Do holu wejściowego poprowadzą automatyczne drzwi otwierane bezdotykowo. Ekskluzywny charakter dwupoziomowego lobby podkreślą eleganckie meble wypoczynkowe oraz specjalnie dobrane, harmonizujące z całością oświetlenie.

  Royal Residence 4

  od 13 900 zł/m2
  ul. Sarmacka , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(9.5 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Wiktoria
  gotowe
  Oferujemy na sprzedaż gotowe do odbioru, rodzinne mieszkania 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 62,16 do 88,10 m2 zlokalizowane w kameralnych budynkach otoczonych terenami zielonymi.Lokale mieszkalne posiadają bardzo komfortowy układ pomieszczeń. Sprawdzą się idealnie dla rodzin, bądź dla osób chcących wygospodarować dodatkową przestrzeń na prywatny gabinet. Wykończone w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. W ofercie dostępne miejsca w garażu podziemnym.Zapraszamy do umówienie się na spotkanie z naszym Biurem Sprzedaży i obejrzenie mieszkań!Wilania, Wiktoria, Wioletta to wyjątkowy kompleks trzech osiedli powstałych na warszawskim Wilanowie, blisko skrzyżowania Al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego. Łącznie cały kompleks obejmuje 10 budynków – 261 lokali mieszkalnych i 15 usługowych. W sierpniu 2021 roku zakończono realizację ostatniego etapu.To co wyróżnia osiedla Wilania, Wiktoria, Wioletta to:• Kameralna, tylko 4-piętrowa zabudowa• Wysoka jakość wykonania z najlepszej klasy materiałów: drewna, stali i betonu architektonicznego• Rozległe tereny rekreacyjne porośnięte kwietną łąką• Plac zabaw dla dzieci• Cichobieżne windy• Całodobowy monitoring• Video-domofony w standardzie• Wózkownie• Boksy rowerowe• Komórki lokatorskie• Strefy wyciszające pomiędzy drogą, a budynkami• Unikatowy na skalę Wilanowa projekt architektonicznySkontaktuj się z nami i zamieszkaj w sercu Wilanowa!

  Wiktoria

  od 11 173 zł/m2
  ul. Herbu Janina , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(9.5 km od centrum)
  Polnord S.A.
 • Royal Residence 3
  4 kw. 2023
  Royal Residence to enklawa nowoczesnych, niskich budynków, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach. Najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych materiałów zagwarantują mieszkańcom komfortowe miejsce do życia. W ramach projektu powstaną apartamenty wysokiej klasy, w metrażach od 25 m2 do 157 m2, w tym penthousy z przestronnymi tarasami. Wszystkie wyposażone będą w system domu inteligentnego Smart House by Keemple.Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych i naturalnych materiałów takich jak kamień, ceramika i drewno, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak i podczas korzystania z gustownie urządzonych części wspólnych. Do holu wejściowego poprowadzą automatyczne drzwi otwierane bezdotykowo. Ekskluzywny charakter dwupoziomowego lobby podkreślą eleganckie meble wypoczynkowe oraz specjalnie dobrane, harmonizujące z całością oświetlenie.Dla wygody mieszkańców powstanie prywatna strefa fitness z sauną oraz pokój jogi. Na dziedzińcu nie zabraknie również strefy relaksu przy oczkach wodnych i fontannach. Dla dzieci zaplanowaliśmy bezpieczny plac zabaw oraz wewnętrzny klub malucha. Royal Residece to również innowacyjne rozwiązania ekologiczne i technologie wspierające środowisko m.in ładowarki dla samochodów elektrycznych w garażu podziemnym.

  Royal Residence 3

  od 13 800 zł/m2
  ul. Sarmacka , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(9.5 km od centrum)
  Robyg S.A.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Moja Atmosfera logo

Nowa inwestycja mieszkaniowa Acciona Nieruchomości

w Miasteczku Wilanów!

MOJA ATMOSFERA

Mieszkania i lokale usługowe

Inteligentnie zaprojektowana przestrzeń

z myślą o Twojej Rodzinie!

• METRAŻE DOSTOSOWANE DO POTRZEB MIESZKACÓW

od 27 do 103 m2

Mieszkania typu SMART

2 pokoje już od 42 m2

3 pokoje już od 53 m2

4 pokoje już od 75 m2

• KAMERALNA INWESTYCJA ZE SPECJALNYMI UDOGODNIENIAMI

DLA RODZIN Z DZIEĆMI

 przestronne, doświetlone patio

 do 4 mieszkań na piętrze

 mieszkania na parterze wyposażone nawet w 2 ogródki

 wózkarnia i schowki na rowery

 SALA ZABAW DLA DZIECI

Jedyna inwestycja w Miasteczku Wilanów z wyposażoną sala zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do patio i placu zabaw – wyłącznie dla mieszkańców!

• SOLIDNA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE

 drewniane okna

 ściany wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych

 energooszczędny budynek dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ocieplenia lub zastosowaniu rozwiązań projektowych optymalizujących zużycie energii

 przejrzysty i funkcjonalny rozkład pomieszczeń w każdym mieszkaniu

 dobrze doświetlone klatki schodowe

 inwestycja dostosowana do monitoringu 24h

 nowoczesna architektura

• FUNKCJONALNE LOKALE USŁUGOWE

 metraże od 70 do 360 m2

 lokale z antresolami

 praktycznie zaprojektowana przestrzeń lokali – możliwość łączenia poszczególnych lokali oraz funkcjonalnego podziału w obrębie dowolnego lokalu

 wybrane lokale przygotowane do prowadzenia działalności gastronomicznej

Zapraszamy do Biura Sprzedaży!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

Inwestycja Moja Atmosfera znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Klimczaka (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Inwestycja Moja Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moja Atmosfera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• DOSKONAŁA LOKALIZACJA W MIASTECZKU WILANÓW - w samym sercu Miasteczka Wilanów - szybka linia autobusowa przy inwestycji – 30 m - 9 minut do stacji metra Wilanowska - Stacja rowerów miejskich – 40 m - Świetna infrastruktura – sklepy i usługi w budynku oraz bezpośrednim sąsiedztwie

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moja Atmosfera?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Atmosfera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Moja Atmosfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świątynia Opatrzności Bożej 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moja Atmosfera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Atmosfera znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Creative Kids Preschool Niepubliczne Przedszkole w odległości 310 m, Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 440 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 24 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Atmosfera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Carrefour, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Atmosfera w odległości 440 m znajduje się CrossFit 12U1, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Total Fitness.

Data publikacji: 25.06.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Błoniach Wilanowskich

Oferty na Błoniach Wilanowskich

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: