Moja Atmosfera

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 259 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • AR4 City Residence(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4 (9.4 km od centrum Warszawy)
  AR4 City Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 93
  Powierzchnia: 29 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Wiktoria(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 008/m2
  Wiktoria
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 47 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 6 ofert
  Polnord S.A.
 • Apartamenty Królewskie(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Królewskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 34 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Moja Atmosfera

Nowa inwestycja mieszkaniowa Acciona Nieruchomościw Miasteczku Wilanów!MOJA ATMOSFERAMieszkania i lokale usługoweInteligentnie zaprojektowana przestrzeńz myślą o Twojej Rodzinie!• METRAŻE DOSTOSOWANE DO POTRZEB MIESZKACÓWod 27 do 103 m2Mieszkania typu SMART2 pokoje już od 42 m23 pokoje już od 53 m24 pokoje już od 75 m2• KAMERALNA INWESTYCJA ZE SPECJALNYMI UDOGODNIENIAMIDLA RODZIN Z DZIEĆMI przestronne, doświetlone patio do 4 mieszkań na piętrze mieszkania na parterze wyposażone nawet w 2 ogródki wózkarnia i schowki na rowery SALA ZABAW DLA DZIECIJedyna inwestycja w Miasteczku Wilanów z wyposażoną sala zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do patio i placu zabaw – wyłącznie dla mieszkańców!• SOLIDNA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE drewniane okna ściany wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych energooszczędny budynek dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ocieplenia lub zastosowaniu rozwiązań projektowych optymalizujących zużycie energii przejrzysty i funkcjonalny rozkład pomieszczeń w każdym mieszkaniu dobrze doświetlone klatki schodowe inwestycja dostosowana do monitoringu 24h nowoczesna architektura• FUNKCJONALNE LOKALE USŁUGOWE metraże od 70 do 360 m2 lokale z antresolami praktycznie zaprojektowana przestrzeń lokali – możliwość łączenia poszczególnych lokali oraz funkcjonalnego podziału w obrębie dowolnego lokalu wybrane lokale przygotowane do prowadzenia działalności gastronomicznejZapraszamy do Biura Sprzedaży!Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

Inwestycja Moja Atmosfera znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Klimczaka (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Moja Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moja Atmosfera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moja Atmosfera

• DOSKONAŁA LOKALIZACJA W MIASTECZKU WILANÓW - w samym sercu Miasteczka Wilanów - szybka linia autobusowa przy inwestycji – 30 m - 9 minut do stacji metra Wilanowska - Stacja rowerów miejskich – 40 m - Świetna infrastruktura – sklepy i usługi w budynku oraz bezpośrednim sąsiedztwie

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moja Atmosfera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Moja Atmosfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świątynia Opatrzności Bożej 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Atmosfera znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Creative Kids Preschool Niepubliczne Przedszkole w odległości 310 m, Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 440 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 24 w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moja Atmosfera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Unicare w odległości 290 m, Enel-Med Oddział Wilanów w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moja Atmosfera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Batumi, w odległości 120 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moja Atmosfera w odległości 440 m znajduje się CrossFit 12U1, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Total Fitness.

Data publikacji: 25.06.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie