AR4 City Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Aleja Rzeczypospolitej, oferowane bezpośrednio przez

ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

AR4 City Residence

5 zdjęć

AR4 City Residence
AR4 City Residence
AR4 City Residence
AR4 City Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 277 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja AR4 powstaja w Miasteczku Wilanów jako szósty projekt realizowany przez Acciona Nieruchomości. W ofercie posiada wybór dużych, dwustronnych, doświetlonych lokali.

Inwestycja AR4 City Residence znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4 (9.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Inwestycja AR4 City Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji AR4 City Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Miasteczko Wilanów zostało zaprojektowane jako nowoczesna dzielnica mieszkalna, bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Uporządkowana miejska przestrzeń, nowoczesna zabudowa apartamentowa, bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz rekreacyjne tereny zielone sprawiają, że mieszka się tu wygodnie.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji AR4 City Residence?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji AR4 City Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2188 metrów od inwestycji AR4 City Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Natolin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji AR4 City Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji AR4 City Residence znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek "Zaczarowana Dolina" w odległości 268 m, Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 516 m, Szkoła Podstawowa nr 358 w odległości 543 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji AR4 City Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 0 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 43 m, Luxmed Stomatologia w odległości 289 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji AR4 City Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 116 m znajduje się Żabka, w odległości 231 m znajduje się Żabka, w odległości 309 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji AR4 City Residence w odległości 529 m znajduje się boisko / kort, w odległości 673 m znajduje się boisko / kort, w odległości 686 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 21.02.2020
Data aktualizacji: 10.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: