Apartamenty Atmosfera

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 284 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • AR4 City Residence(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4 (9.4 km od centrum Warszawy)
  AR4 City Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 93
  Powierzchnia: 29 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Apartamenty Królewskie(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Królewskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 34 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Robyg S.A.
 • Wiktoria(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Wiktoria
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 51
  Powierzchnia: 56 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Polnord S.A.

Opis Inwestycji

Apartamenty Atmosfera w Wilanowie to jedna z ostatnich inwestycji w Miasteczku Wilanów, która została wybudowana w luksusowej jakości.Teraz ceny spadły, a doskonała jakość została! Sprawdź!Apartamenty Atmosfera to:Świetna lokalizacja:- 9 minut do stacji metra Wilanowska- szybka linia A przy osiedlu (tylko 80 metrów do przystanku)- stacja rowerów publicznych przy osiedlu- 20 minut do centrum (wzdłuż ul. Sobieskiego jest bus-pas)Doskonała jakość:- elewacja z piaskowca- duże, drewniane, wyciszane okna- ocieplenie wełną mineralną- ściany działowe i międzydziałowe z cegły (cisza!)- nawiew świeżego powietrza do mieszkań- monitoring 24h, również w garażu- perfekcyjne wykonaniePrzejrzysty i funkcjonalny rozkład apartamentów (od 62 do 133 m2)Sklepy i usługi w budynku (m.in.: delikatesy)Ogromny dziedziniec (unikalny w skali Wilanów) zamknięty dla ruchu kołowego i monitorowanyDuży plac zabaw (pokryty miękkim podłożem) z drewnianym trapem, na którym można postawić leżakiZapraszamy również do apartamentu pokazowego.

Inwestycja Apartamenty Atmosfera znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Klimczaka (8.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Atmosfera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Atmosfera

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Atmosfera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Atmosfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świątynia Opatrzności Bożej 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Atmosfera znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 200 m, WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Atmosfera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska dla Dzieci w odległości 330 m, Medicover w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Atmosfera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Prodotti Tipici Siciliani, w odległości 210 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Atmosfera w odległości 270 m znajduje się Artis, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie