Apartamenty Atmosfera

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 209 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • B8 nowy wymiar mieszkania(0.5 km dalej)

  Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Teodorowicza (9.1 km od centrum Warszawy)
  B8 nowy wymiar mieszkania
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 30 - 139 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Zora 2(0.5 km dalej)

  Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9.1 km od centrum Warszawy)
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 73 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  White Stone Development Sp.z o.o.
 • Apartamenty Królewskie(0.8 km dalej)

  Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Królewskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 34 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Apartamenty Atmosfera w Wilanowie to jedna z ostatnich inwestycji w Miasteczku Wilanów, która została wybudowana w luksusowej jakości.Teraz ceny spadły, a doskonała jakość została! Sprawdź!Apartamenty Atmosfera to:Świetna lokalizacja:- 9 minut do stacji metra Wilanowska- szybka linia A przy osiedlu (tylko 80 metrów do przystanku)- stacja rowerów publicznych przy osiedlu- 20 minut do centrum (wzdłuż ul. Sobieskiego jest bus-pas)Doskonała jakość:- elewacja z piaskowca- duże, drewniane, wyciszane okna- ocieplenie wełną mineralną- ściany działowe i międzydziałowe z cegły (cisza!)- nawiew świeżego powietrza do mieszkań- monitoring 24h, również w garażu- perfekcyjne wykonaniePrzejrzysty i funkcjonalny rozkład apartamentów (od 62 do 133 m2)Sklepy i usługi w budynku (m.in.: delikatesy)Ogromny dziedziniec (unikalny w skali Wilanów) zamknięty dla ruchu kołowego i monitorowanyDuży plac zabaw (pokryty miękkim podłożem) z drewnianym trapem, na którym można postawić leżakiZapraszamy również do apartamentu pokazowego.

Inwestycja Apartamenty Atmosfera znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Klimczaka (8.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Atmosfera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Atmosfera

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Atmosfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Świątynia Opatrzności Bożej.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Atmosfera znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Baby English Academy w odległości 100m, Szkoła Tańca i Baletu "Anna" w odległości 600m, Akademia Uśmiechu. Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych Sp. z o.o. w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się XO Dental Clinic Sp z o.o., w odległości 100 m znajduje się Apteka, w odległości 100 m znajduje się Prestigemed.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Centrum Opatrzności Bożej, w odległości 650 m znajduje się Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, w odległości 700 m znajduje się Muzeum Plakatu w Wilanowie - Oddział Muzeum Narodowego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Venus. Salon Spa, w odległości 200 m znajduje się Plac Miejski w Wilanowie, w odległości 250 m znajduje się Bliss Spa Wilanów.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie