Kobierzyńska 164

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcatom Sp. z o.o. Sp.k.

Ceny od: 7 530 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kobierzyńska 164 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
BA.1.15
2
48,92 m²
1
383 044 zł7 830 zł/m²
BA.2.23
2
48,92 m²
2
385 490 zł7 880 zł/m²
CA.0.7
2
48,95 m²
Parter
368 594 zł7 530 zł/m²
CA.1.15
2
48,95 m²
1
383 279 zł7 830 zł/m²

Opis Inwestycji

Kobierzyńska 164 to inwestycja zarówno dla młodych, energicznych osób, jak i dla tych, którzy szukają ciszy i prywatności. Zielona, spokojna okolica i niska zabudowa to tylko niektóre z atutów osiedla, które sprawią, że będziesz mógł odpocząć od zgiełku miasta.Inwestycje tworzą 3 kameralne budynki o 4 kondygnacjach naziemnych i 1 podziemnej. Znajdziesz w niej idealne dla siebie mieszkanie, o powierzchni od 25 do 93mkw. Starannie przemyślana i zróżnicowana oferta układów funkcjonalnych mieszkań od 1 do 5-pokojowych gwarantuje komfort i wygodę mieszkania. Dzięki czemu każdy dobierze idealny układ dla swoich potrzeb. Inwestycja zaprojektowana została z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę, ale i wygodę oraz wysoki standard wykończenia. Ogrodzone osiedle zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom a najmłodszym umilą czas 2 place zabaw.Osiedle zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Krakowa, w dzielnicy Dębniki. Inwestycja mieści się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy. Dostępność szybkiego tramwaju oraz autobusów gwarantuje bezpośrednie i komfortowe połączenie z centrum miasta. Rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia idealny wyjazd w kierunku obwodnicy miasta i autostrady.Przyjazna okolica i dobry dojazd do centrum miasta to tylko część zalet tej części Krakowa. Bliskość terenów zielonych tj. Skałki Twardowskiego jak i Las Borkowski dają możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu z dala od szumu wielkiego miasta. Dosłownie o przysłowiowy „rzut beretem” znajduje się stadnina koni i Krakowski Klub jazdy konnej oraz Centrum Sportu i Rekreacji Cascada. Znajdująca się w pobliżu inwestycji sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych umożliwia miłośnikom wycieczek rowerowych dotarcie do pobliskich atrakcji w zaledwie kilka minut.W pobliżu znajdują się również punkty infrastruktury usługowo-handlowej, przedszkola i szkoły, które znacznie pomogą w wypełnianiu codziennych obowiązków bez konieczności dojazdu do centrum miasta.

Inwestycja Kobierzyńska 164 znajduje się na Dębnikach, ul. Kobierzyńśka 164 (6.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Kobierzyńska 164 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kobierzyńska 164 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchni 49 metrów kwadratowych w cenie od 7 530 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 m2 w cenie od 368 594 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 49 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 368 594 do 385 490 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 530 do 7 880 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Kobierzyńska 164 znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Kobierzyńska 164

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kobierzyńska 164 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kobierzyńska 164 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Torfowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kobierzyńska 164 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Centrum Maluszek" w odległości 160 m, Publiczne Przedszkole FIKU MIKU w odległości 170 m, Przedszkole Prywatne Guzikowo w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kobierzyńska 164 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 290 m, Poradnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kobierzyńska 164 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Piekarnia Złoty Kłos, w odległości 270 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kobierzyńska 164 w odległości 210 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 220 m znajduje się Cascada Centrum Sportu i Rekreacji, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 26.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie