Osiedle Leszczynko Etap I

Oferta archiwalna

Leszno, ul. Dożynkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3814 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Leszczynko Etap I

3 zdjęcia

Osiedle Leszczynko Etap I
Osiedle Leszczynko Etap I
Osiedle Leszczynko Etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Leszczynko zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających. To sześć kameralnych, 4-piętrowych budynków w skład których wchodzi wiele funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 43 m².

Każde z nich ma możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz. Przestronne balkony i tarasy to dodatkowy atut osiedla. Już na etapie projektu zadbaliśmy nie tylko estetykę budynków, ale również o zagospodarowanie terenu wokół osiedla.

W osiedlu Leszczynko z niezwykłą starannością zaplanowaliśmy miejsca do odpoczynku i spacerów, z wewnętrznym, zielonym dziedzińcem, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci.

Nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców czuwać będzie monitoring. Dla posiadaczy samochodów przewidziano miejsca postojowe oraz wiele garaży.

Budynek „1” posiada 19 lokali mieszkalnych o powierzchni od 43 do 89 m2

Wszystkie mieszkania posiadają taras lub balkon. Do każdego lokalu mieszkalnego doprowadzona zostanie internetowa sieć światłowodowa ( umożliwiająca najszybszy dostęp do internetu i TV) oraz sygnał telewizji satelitarnej. Wszystkie mieszkania posiadają pełną elektrykę (gniazda, włączniki), grzejniki z głowicami termostatycznymi, wideo-domofon, monitoring. W budynku zaprojektowano windę, która łączy wszystkie kondygnacje. Budynek podłączony jest do sieci wodno-kanalizacyjnej a energię cieplną przeznaczoną na ogrzanie budynku i ciepłej wody użytkowej dostarcza MPEC Leszno.

Stolarka okienna PCV – okna dwukomorowe U = 1,0, rolety zewnętrzne w kolorze stolarki, ściany docieplone styropianem 18 cm.

Budynek posiada 9 komórek lokatorskich o powierzchni od 3,2 do 5,5 m2.

W części parterowej budynku usytuowanych jest 12 garaży . Pozostałe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu zewnętrznym przy budynku i w drodze wewnętrznej.

Teren osiedla zostanie ogrodzony.

Rozpoczęcie budowy 01.04.2014

Zakończenie budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie 31.12.2014

Inwestycja Osiedle Leszczynko Etap I znajduje się w Lesznie, ul. Dożynkowa null (1 km od centrum Leszna), sprzedaż prowadzi ABN Stępień Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Leszczynko Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Leszno to miasto położone w województwie wielkopolskim. Leży pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem. Malownicze położenie jest jednym z największych walorów Leszna. Miasto usytuowane jest na terenie Niziny Wielkopolskiej. W czasie wycieczki po Lesznie warto zajrzeć do tutejszego Muzeum Okręgowego oraz wybrać się do pobliskiego lapidarium. Do jednej z popularniejszych atrakcji należy Park Trampolin Euro Jump - jest to idealna rozrywka dla rodzin z dziećmi, jak również dla młodych osób. Dla osób lubiących aktywności świetnym rozwiązaniem będzie FreeFlyCenter, czyli tunel aerodynamiczny, dzięki któremu można unosić się w powietrzu i dosłownie latać.

Komunikacja

W Lesznie znajduje się droga wojewódzka nr 432, która przebiega przez miasta: Środa Wielkopolska, Śrem, Krzywiń, Osieczna i Leszno. Droga wojewódzka nr 323 łączy drogę krajową nr 5 w Lesznie oraz drogę krajową nr 3 w Bolkowie.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lipowa market.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole RAINBOW w odległości 150 m, Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Ciuchcia" A. Jekel w odległości 340 m, Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Netto, w odległości 290 m znajduje się Lidl, w odległości 520 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leszczynko Etap I w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Lesznie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: